Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar delisi olmaki!

Cyre2k

Öne çıkan mesajlar

said:
[b]PhalanX, 08 August 2003 13:18 tarihinde demiş ki
Aynen benim 12 sene oldu üstelik baba tarafında ırsi olarak herkezde olmasına rağmen bende hiç birşey yok..[hline]Just gris..
benimde baba tarafında ırsi ve malesef bende de var.

ben bilgisayarla hasır nesir degilken basladı ztn yavas yavas.
su anda 7.5 7.75 ( evet "oha kööör" leri duyabiliyorum aehaeha )
lakin lensler saolsun pırlanta gibiyim eaheh

ayrıca bilgisayar dusundugunuz kadar da gozu bozmaz yani[hline]
milletin cinsi tercihlerinin cizgiler olması bizi ilgilentirmez tabii :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sen miyopsun herhalde yaşlandıkça hipermetrop oluyosun herhalde ondan miyopluk azalıyo :D.Bu arada senin yaşın kaçtı Berk Abi!! :P benim doğumumdan beri pc işlerindeysen şöle 30 , 40 varsındır diyecem ama demem.[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

PC'nin gözü bozmadığını prof. göz doktorundan öğrendim.Irsi ise oluyo genelde yada durduk yerde.Şöyle diyeyim hayatınızda hiç TV izlemezseniz bile gözünüz durduk yere bozulabiliyor..[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

yaş 17 diyoru mya annem bilgisayarcıydı o zamanlar ilk IBM PCler gelmiş .HD diye teknoloji yok eşşek gibi disketler var
benim kıçımda bez ekrandan gelen ışığa bakan resimlerim var =)
hatta buluram çekmecede koyayım =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim 55 60 yaşındaki mat hocamız da bilg. mühendisiymiş kendisi ilk bilgisayarı gördüğünü söylüyo fakat ben inanmıyorum onun zamanından çok daha sonra yapılmamış mıydı ilk pc?! :-)[hline]Silphatos Iceheart
Sosyal ağlarda paylaş

Amstrad CPC 464 zamanından beri bilgisayar kullanıyorum. Eh bu da 18 sene falan ediyor.

Eğer monitörü düzgün şekilde kullanırsanız, gözleriniz fazla bozulmaz. Halen gözlük takmıyorum hatta ihtiyaç da hissetmiyorum. Hatta şahin gibi gördüğümü bile söyleyebilirim.[hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

Ethernass Sys. Adm., Sys. Security Prv., Ethernass Rsp.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
İlk okul 1re giderken başladım annem saolsun paket program yazıyordu eşşek kadar disketleri vardı 12sene geçti hala başındaıym tabi eskiden ancak ali ata bka filan yazardık allaha çok şükür gözlerde bir sorunda yok.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...