Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dark Mare için gerekli tehsisat.

Destruction

Öne çıkan mesajlar

said:
tovucu, 15 Kasım 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
Vallaha ben 1 warrior alıyorum Adam 62 level +8 raptor +8 shell set

dual roc dual warrior earing Iron belt Iron Necklace var

bendede 1920 heal var cok rahat kesiyoruz

e yani o adam healer da gerekmez tank yapmaz pot la da keser[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 60 ( ezüq :D )
np:bi var bi yok:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:

e yani o adam healer da gerekmez tank yapmaz pot la da keser

potla dark mare'i anca lvl 70 bi warrior keser, iron necklace ve iron beltin npc ler üzerinde bi etkisi yoktur ,
örnek : troll king e karşı club talia giydim , hasarda değişen bişey olmadı.[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bymad, 15 Kasım 2005 20:30 tarihinde demiş ki:
Bide ben Sizi ydınlatayım dedim. Lwl &2 Paper Mage tek bir swift süresinde 4 tane dm yi çok rahat ve tek başına kesebilir. Şahsen ben öyle yapıyorum.
bide yanına beni alıyor swifti ben atıyorum çok rahat kesiyor,arada bide boss buluyo m onları kesiyor,soruna gelince informerın dediği gibi critical damage olayı anlattığın char için çok tehlikeli olabilir şu anda risk dm kesmek sizin için[signature][hline]gelgelpcpc gel gel sana aşığım gel:D

[Bu mesaj holigun_tr tarafından 15 Kasım 2005 23:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 15 Kasım 2005 23:17 tarihinde demiş ki:
said:

e yani o adam healer da gerekmez tank yapmaz pot la da keser

potla dark mare'i anca lvl 70 bi warrior keser, iron necklace ve iron beltin npc ler üzerinde bi etkisi yoktur ,
örnek : troll king e karşı club talia giydim , hasarda değişen bişey olmadı.

valla healersız kesiolardı ama 2 warriour 2 sin di galiba. bence tek warriourda keser gidip bi denesene :P[signature][hline]BuFFs_BuNNy
server:ares
job:paladin
lvl 60 ( ezüq :D )
np:bi var bi yok:D
Sosyal ağlarda paylaş

olmuyo denedim, slide ile vura vura pot basarak vurdum 4-5 posta , sonra can iniyo haliyle, canımı doldurup tekrar yaklaşıp slide ile daldım , 1k vurmaya başlıyo tüm vuruşları belli bi süreden sonra , ondan sonra pot yetişmiyo vs , kesemem dark mare'i potla.[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

onun muhabbeti var yannız , priest siz dm kesip bide fraps e aldımmı tamam , tüm reytingler üstünde :D:D:D:D:D
geçenlerde potla samma kestim zorliya zorliya ondanda +5 str earring çıktı tepem attı , hay boyunada posunuda senin gibi bossun gibilerden :-)[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...