Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One ın solosunu düzgün atan varmI?

espkh2

Öne çıkan mesajlar

Arkadaş yeni metallica dinlemeye başlayım etkilenmiş sanırım :)
Kolay one ın solosu anket yapıyosan :)[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!
Sosyal ağlarda paylaş

lan olum adam belki gitar solosunu sordu (ki öyle görünüyo) ama davulcular hemen domine etmiş ortamı "lan o davul solosu da zor lan" diye hahahhehee :-) davul solosu değil ki o.hatta atak da değil.bir ritm kalıbı.ama ona zor diyen virgil donati yi izlemesin.(yada izlesin a.k. www.virgildonati.com )[signature][hline]Öz Hakiki Portnoy :-D
Bu benim için küçük ama hayvanlık içün büyük bir space.
Sosyal ağlarda paylaş

bak senin için bu saatte oturdum çıkardım soloyu video kaydettim bir de ama amfim yok yanımda haha, o yüzden sesi açarak dinle =p one

not:yok kötü çalmışın, özenmemişim demeyin bana öylesine çaldım gördüğünüz gibi =)[signature][hline]Biziz | Değiliz
twistedemo, 16 Eylül 2005 tarihinde bana demiş ki:
genk ne demek?

[Bu mesaj metboy tarafından 14 Kasım 2005 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Orjinaline benzemis bence, ses kisik oldugu icin ayrica sarkiyi 2-3 yildir dinlemedigim icin pek birsey diyemiyecegim.
Sorun olarak gecis yavas olmus ve 5 sn sonrasinda biraz problem var, zaten ozenmeden yaptigini soylemissin.
Genel olarak iyi calmissin bana gore, tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

sen guzel atıyosun da ben pek iyi tutamadım ehe ehi ihi :P

artık spotların altına taşı kendini metboy ibanez gitarının gul agacı klavyesini gormekten sıkıldım. şoyle bi boyunu posunu gorelim rock star karizması var mı bakalım boyle. grubuma bile alabilirim belki çok beğenirsem. sonuçta biz sıkı metalcileriz -kornnnnnn- oyle her gelen poser ı alamayız grubumuza.
Sosyal ağlarda paylaş

hassiiee lan asıl biz alacaz onu auehehe (metboy için kavga çıkarmış) :-)
olum adam under a glass moon solosu attı sen daha ne diyon.eğer grubu yoksa direk bizde.(korn vs dt?) hatta basçıyla bu hafta under a glass moon çalıyoruz kaydediyoruz,buraya koyuyoruz tamam mı..metboy sen de çalıyosun üstüne kaydediyosun ve böylece güzel bi olaya imza atmış oluyoruz.ama tabi şu vize haftası bi geçsin önce.[signature][hline]Öz Hakiki Portnoy :-D
Bu benim için küçük ama hayvanlık içün büyük bir space.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...