Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonuç

AresMajere

Öne çıkan mesajlar

said:
AresMajere, 13 Kasım 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
Yarın yada daha erken bir zaman içinde orc side olacağımızı vurğuluyor...

En erken yarın olacağınızı vurguluyor. Pek aynı şey sayılmaz, en erken yarın ama en geç ?

K2'nin saati bizimkilerden 10 kat yavaş çalışıyor umarım hızlı olur.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:182.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BLACK_SUN, 14 Kasım 2005 02:11 tarihinde demiş ki:
bian evvel orc olasakta kessem su humanlardaki artist tipler ahaha yasasin kötülük insanlarin devri sona erdi devir orclarin devri yasasin orclar ahahahah

human lar koyunlarında yılan besliyolarmışta haberleri yokmuş :D:D:D[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes org oluyor bende olacam ama farklı birşey olmak istiyorum. Gitar olmak istiyorum, ya da obua, lir , ney, darbuka, tef, flüt, tambur... :D

Ne diyorum ben ya yaklaşık 42 saatir pc başında çalışıyorum, beyin ambele oldu. Espri bilem iğrenç...Olsun ben kendim güldüm eğlendim belki beğenen çıkar[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

walla cypherda orc olduum için burda human dewam etmek guzel :)
belki bi gun olurda yine bole bi olay olur gelirim orc kardeşlerim ama şimdilik sizi kesmekten baska carem yoq :D:D:D[signature][hline]ya yeter baydı cypher aresdeyim yine
Lvl: 5x
nick:darkweaver
job:Blade ( master olcak inş. :))
np: 5xx ( yeni aldım :))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
darkweaver, 14 Kasım 2005 12:13 tarihinde demiş ki:
walla cypherda orc olduum için burda human dewam etmek guzel :)
belki bi gun olurda yine bole bi olay olur gelirim orc kardeşlerim ama şimdilik sizi kesmekten baska carem yoq :D:D:D

Kesebildiğine eminmisin :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr / ausben
Nation : Karus / Karus
LeveL : 6x / 5x
Clan : ReactioN / ReactioN
Server : Ares / Ares
Class : Elemental Lord / Hunter
Np :37k / 1k :D
CM04/05 TÜRKÇE PATCH LAZIM ÖM BEKLİYORUM
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bu arada orcların musluman bır ırk oldugu dogrumu bu nerden mı cıktı dıcek sınız orc olarak gecen gun uyelık aldım ve orcların oyuna baslama yerının arkasında kı alanda bir cami oldugunu gordum ve bıraz arkadaslar arasında arastırma yaptım oyunun hıkayesıne gore orcların musluman bır ırc oldugu gecıyormus bu ne adar dogru arkadaslar eger oyleyse gevurlar human bızler orc olalım nasıl derler dısarıda kozmalarımızı baylasamıyoruz engelenıyoruz bari hırslarımızı orc olarak alalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 14 Kasım 2005 11:12 tarihinde demiş ki:
az önce konustum gm ile şimdilik durduruldugunu,biff in ilgilendigini falan söyledi :( human ark.lar gelin artık bea:Disyan edin

Gm başından sallamak için bu tür cümleler sarfediyo... ;)[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 5xxxx
Nation: El Morad (Orc oluyoz :D)
Clan: Daha Belli deil
Job: Blade Master
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...