Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN OMFG WTF!!!

oper

Öne çıkan mesajlar

biraz önc bi arkadaşla konuşuyordum msn de. derken ortaya benim adımla yazılan şeyler cıktı ama ne ben ne de arkadasım yazıyor.. msn plus ta initiate komutu ile olan bişe deil sanırım cunku arkadas yapmıyor onu.. 3. bi kişi nasıl olur da bizim yazışmalarımızı görebilir yaa... ama sorun arkadastan da kaynaklanıyor olabilir cunku simdi bana bi arkadasıyla konusurken aynı seyin oldugunu soyledi.. bilginiz var mı bu durum hakkında.. artık adam gibi yazamayacaz mı yaaa..[signature][hline]cuytherock bir zamanlar burdaydı
Sosyal ağlarda paylaş

Duyduğum kadarıyla üçüncü parti yazılımlar var bu işleri yapan.
Trojan ya da türevi değil, sadece MSN için işleyen şeylermiş.
Hatta bunu anlatan arkadaş, kendisine daha 3 saniye önce bir arkadaşına yolladığı dosyanın geri yollandığını -kendi adıyla açılmış bir MSN üzerinden- ve en altına da "Beğenmedim ben bu resmi" yazıldığını söyledi.[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi...
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşivi...

3000 oyunluk PC oyun arşivi...
İsteyene itinayla kafa ayarı yapılır... Beyin sahibi olmanız tercih sebebi...
Sosyal ağlarda paylaş

ya gaza gelmeyin program var işte. senin adınla yazan da arkadaşın.
üzülme bu kadar.
kimse senin geyik muhabbetin için harddisk harcamıcak :p
ayrıca bildiğim kadarıyla yazılan mesajlar msn'e hiç gitmeden direk karşı bilgisayara yollandığı için izlenme olasılığı yok diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi kız ben yapmadım anlamamda zaten diyor..bende biliom karşıdakinin nikini kullanarak yazı yazılabildigini(initiate miydi neyd komutu) neyse.. öğreniriz... o 3.şahıs herkimse "beni çok yakında tanıycaksın dedi" .hayırlısı bakalım...[signature][hline]cuytherock bir zamanlar burdaydı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...