Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

Güzelliği de o bence. Mesela Bruce Almighty de filmde neredeyse görmediğim efsane sahne yoktu. Bence öyle olması güzel değil.

Ayrıca Mara Jade EU da, filmde göremeyeceğiz, 3 de de ne işi olabilir zaten, Lukela evlenecek sonuçta ve insan.

Bu arada o da Palpatine'in bedeninin son halleri, görüldüğü üzere Darth Sidious tüketmiş durumda =) Lightsaberla görünce şok ve mest oldum yalnız, çünkü Sith Lordlar pek ls a gerek duymazlar =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, Bounty Hunter of Eclipse
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Maedhros_Laorx, 05 Kasım 2004 17:10 tarihinde demiş ki:
said:
cemad, 05 Kasım 2004 16:52 tarihinde demiş ki:
said:
Penthesilea, 02 Kasım 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
Serinin güzellik listesi şöyledir : 2 - 5 - 1 - 6 - 4

B.
aynen katılıyorum sıraya

töbe töbee....
hocam başkalarının fikirlerine saygı gösterememe sorunun mu var?
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben bu sidious olayını hiç anlamamışım demekki.bu palpatine bi düzgün.eğer sidious falndı filandı nese saçmaladım biri anlatsın şu işi yani görüntü olayını.eğer aynı kişilerse yoda felan kimse neden anlamıyor ?[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta malup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Sosyal ağlarda paylaş

Sidious'un bedene girmek gibi bir yetisi var. Bu sayede binlerce yıldır varlığını koruyor zaten. Mesela 6. filmin ardından Luke'un da bedene giriyor, ama arkadaşları falan kurtarıyor bunu düşmüşken.

Palpatine'in vücuttayken de, kendini gizlemesi takdire şayan zaten, o kadar Jedi, hatta Yoda farkedemiyor sonuçta.

This is the way of the Sith =)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Sosyal ağlarda paylaş

Super olmus ya Sidious'un saldırdıgı sahnede koptu olay. Belki de serinin en iyi filmi olacak bu, hayranlıkla bekliyoruz :) Ben esas Anakin'in nası Vader'a dönüştüğünü mekanik vucuda nası girdiğini merak ediyorum ya neyse bekleyecez.

Bu arada Yoda bi filmde Palpatine yanından gecerken "bi şey hissettim sanki" demiyo muydu, hatta sora palpatine gectikten sora noldu dediklerinde yok bişi diyodu. O detay koparmıstı beni hickimsenin farketmemesi sacma olurdu ama yoda farkedip yok bisi diye gecistiriyo, bi de bunu dikkatlice izlemeyince izleyici olarak farkedemiyosunuz cok hostu bence :)[signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.
Sosyal ağlarda paylaş

yoda'nın eline vermişler yine saber uff uffff[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 06 Kasım 2004 22:44 tarihinde demiş ki:
hocam başkalarının fikirlerine saygı gösterememe sorunun mu var?

ewt ne yazikki var
dark side ağır basıyo[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
Sosyal ağlarda paylaş

şöle şekil bi resimle 1000. msg atıyorum

[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama hicbi star wars serisinde force'da guclu olan kadınlar jedi vs olmuyorlar. Hem padme hem leia'da bayagı potansiyel olmalarına ragmen jedi olamıyolar benim garibime gitti.[signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Saendul, 07 Kasım 2004 04:32 tarihinde demiş ki:
Dikkatinizi cekti mi bilmiyorum ama hicbi star wars serisinde force'da guclu olan kadınlar jedi vs olmuyorlar. Hem padme hem leia'da bayagı potansiyel olmalarına ragmen jedi olamıyolar benim garibime gitti.

Mara Jade oluyo ama filmde yok işte.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on

Delanoresse : olm imansiz pic olarak destek vermen lazim bana
Penthesilea : tamam abi hemen
Sosyal ağlarda paylaş

Ya olsun ama manipulatif yonde de olsa bi jedi egitimi almıyorlar yani herkes anakindeki yetenegi kesfederken koskoca prenses(ler)dekini kesfedemiyolar mı? Kesfediyolarsa niye bisi yapmıyolar illa saber sallamaları gerekemz ama en azından force ile guclu kisilerin jedi egitimine alnımalrı gerekmez mi?

Twi-lek hatun jedi'ar ilginc tabii gunduz jedi gece dansoz. Sonucta dansozlerin de kendilerini koruması lazım oyle deil mi :)[signature][hline] Experience is the worst teacher; it always gives the test first and the instruction afterwards.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...