Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dt

Arma

Öne çıkan mesajlar

kallugada köperklerin ordamı?
KE de kalluganın yakınlarında köpek bilen varmı?
en yakın asgada diye biliyorum ve kalluga tarafı değil aksine zıt yönde[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 142.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

el morad castleda çıkıyo dts sonra bide estlanttada çıkıyo ..
Orclarda ise hem estlantta hemde lufersonda çıkıyo...

Bide küçük bir not oneknightstanddeki erans baby lufersonda lvl slotu kapmak için estalnta atila çıktı diye bağırıyor shouttan bunu duyan yüksek lvli akıllı arkadaşlar gelip bana soruyo sonra abi cidden atilamı var estlantta die orclar kanmayın böle şeylere ati sadece luferson zombiede çıkar...[signature][hline]Elemental Gral

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 14 Kasım 2005 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eXe, 14 Kasım 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
Eslant'ta Apos'ların karşısında olan Uruk Hai lerin yanında.Troll'lerin arasında.Dark Mare'lerin Dark Stone'lerin orda cıktıgını gormustum.

Aynen katılıyorum bende hep arkadaşın söylediği bölgelerde yakaladım ....KE üzerinde bu söylenen bölgeler dışında başka bi yerde görmedim hiç....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
IDeathEndI, 14 Kasım 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
said:
eXe, 14 Kasım 2005 17:08 tarihinde demiş ki:
Eslant'ta Apos'ların karşısında olan Uruk Hai lerin yanında.Troll'lerin arasında.Dark Mare'lerin Dark Stone'lerin orda cıktıgını gormustum.

Aynen katılıyorum bende hep arkadaşın söylediği bölgelerde yakaladım ....KE üzerinde bu söylenen bölgeler dışında başka bi yerde görmedim hiç....

aman be son 3 kesişimdede bişi vermedi uğraşmıcam bi daha onla[signature][hline]laviniam....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...