Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Beta Test

DaggerInTheNight

Öne çıkan mesajlar

Belki benide bileniniz vardır ::Dark_Elf:: herkeste ft itemlerı uniqueleri geziyodu bende bi wiz+8 le +7/12 hp set vardı bide lycaon pendant+1 o kadar :( sonlara doru baya bi ezilmiştik ama başlarda biz 60 clanı olarak serverın en iyilerindedndik bütün savşlarda keeperı fln biz kesiyoduk hatta hatırlarım çoğu savaşta pianayı olmasa bile diğer village ları bizim clanın tek partysiyle almıştık (kristali kırmıştık yani) ahh ahh ne günlerdi bea :)[signature][hline]BlackBox1 demişki :
Sarsie ve bizim bilinç kavramramlarımız biraz farklı... Onun bilinçli yaptığı şeyler çoğumuzu bilinçsizliğe sürüklüyor.

Yılın Topiği :D :http://forum.paticik.com/view.php?id=156654&page=3
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jean_Ali, 13 Kasım 2005 22:55 tarihinde demiş ki:
Last bizdeydi de jaina da ii arktı hitz clanındaydı o.

o 3 char 3 kisiye ait diğe 3 de arkadaşlarımın hatta skilzz i bile kullandım desem?

[spo1=Jaina! mmmm][/spo]

Bu benim bi denemdi :( kızım benim :(

Buda canım ciğerim gibiydi

Şu an def set hp set ile 4k hp im oluodu town a falan girmişliğim var viper bilir :D
[spo2=LastKnight_][/spo][signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
by_korkusuz, 14 Kasım 2005 16:58 tarihinde demiş ki:
beta test harıkaydı fırtına gıbı eserdım :) warior 70 lık charla orc town basıp pazar kurdugum resımlerım hala var özledım o gunlerı ve o zaman kı clan arkadaşlarımı suan yıne by_korkusuz nick ini kullanıyorum deiz de 63lvl warior bılenler bılır ama yıne acabılırler test ı bekleyın :)

bohühü beni kesene chari vereceğime yemin etmiştim ama kesen yoktu :D[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...