Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ke asist guard

geri_donecem

Öne çıkan mesajlar

2 günden eski konuların güncellenmesi için, forumlarımıza atmış oldugunuz mesaj sayısı en az 250 olması gerekmektedir. Bu uygulamanın sebebi, fake üyelik açıp, eski konu baslıklarını güncelleyerek, diger kullanıcılarımızı rahatsız edenleri önlemektir, anlayışla karşılanması umuyoruz. (eski konuyu uplamak istedim olmadı)

beyler arama sonucunda bulduğum eski topic te tam bi açıklama yoktu çelişkili şeyler vardı.tam olarak ko asist guardı nasıl kullaıldığını bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum!!![signature][hline]olmassa olmuyor abi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
geri_donecem, 14 Kasım 2005 11:32 tarihinde demiş ki:
2 günden eski konuların güncellenmesi için, forumlarımıza atmış oldugunuz mesaj sayısı en az 250 olması gerekmektedir. Bu uygulamanın sebebi, fake üyelik açıp, eski konu baslıklarını güncelleyerek, diger kullanıcılarımızı rahatsız edenleri önlemektir, anlayışla karşılanması umuyoruz. (eski konuyu uplamak istedim olmadı)

beyler arama sonucunda bulduğum eski topic te tam bi açıklama yoktu çelişkili şeyler vardı.tam olarak ko asist guardı nasıl kullaıldığını bilen varsa yardımlarınızı bekliyorum!!!

evet ilk 5 clan lideri ve asistleri kullanabiliyo baskası degil[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...