Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Onlinedaki silinmeyen dupeler.

Rubens

Öne çıkan mesajlar

Ben arkadaşlarmın yanına gitmiştim istanbulda bir X cafede Apos dönüyorduk czde; bu dupe itemler silindikten sonra olan bir hadisedir
Adamın birisi geldi cafeye abidedi bizim dupe charın blocku kalkmış adamlar havalara uçtu sevindi bagırdı çagırdı benimde dikatimi çekti sonra hepsi oturdu bunlar masalara bir cractele girdiler invertory full +7 raptor inn hostese gitti oradaki ilk 3 sayfada +7 raptor sonrakilerde unique taki set halinde hepsinden 10 20 şer tane var sonraki 1 sayfa +4/8 warior cthin shell helmet ve +6/10 pad ben sadece izliyorum adamlar herkese paylaştırdılar itemleri; dedim bu itemler nie silinmedi napıcaksın dedi.
Böle insanlar bu oyunu oynuyorlarsa Ben oynamam Herkese iyi eglenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sizi anlıyamıyorum ya bir topic açılsada Post kassak diye bekliyorsunus birisi saçmaca yorum yapar birisi insani olmayan şekilde güler ben size cvp vermiyorum sadece bir sitemimi dile getiriyorum. Ben oyunu oynamayın anlamında açmadım bu topici sadece dupe itemlerin oldugunu anlatmaya çalıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rubens, 14 Kasım 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
Ben arkadaşlarmın yanına gitmiştim istanbulda bir X cafede Apos dönüyorduk czde; bu dupe itemler silindikten sonra olan bir hadisedir
Adamın birisi geldi cafeye abidedi bizim dupe charın blocku kalkmış adamlar havalara uçtu sevindi bagırdı çagırdı benimde dikatimi çekti sonra hepsi oturdu bunlar masalara bir cractele girdiler invertory full +7 raptor inn hostese gitti oradaki ilk 3 sayfada +7 raptor sonrakilerde unique taki set halinde hepsinden 10 20 şer tane var sonraki 1 sayfa +4/8 warior cthin shell helmet ve +6/10 pad ben sadece izliyorum adamlar herkese paylaştırdılar itemleri; dedim bu itemler nie silinmedi napıcaksın dedi.
Böle insanlar bu oyunu oynuyorlarsa Ben oynamam Herkese iyi eglenceler.

bilmeden dupe bir mala sahip ol banlanırsın 9999 yapanlar elini kolunu sallayarak geziyor..[signature][hline]Name : xtx
Clan : Yok
Lvl : 6x
Class : arch mage
Nation: El Morad
Np :9xxx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kaladze, 14 Kasım 2005 00:52 tarihinde demiş ki:
oynama zorlayan yok.

böle söleyen adamlar dupe yapıp oyunun icine eden adamlardır. eger onlardan biriysen bil bakalim icimden senin hakkında ne gecior. diilsen özür dilerim.
dupeclilerin hepsini bi odaya sokacan elinede kırılmaz bi degnek alıp iice bir dövecen[signature][hline][b]KiMBUPiSLiK, 13 Kasım 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
kaybolmayan topic istiyo arkadaslar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle diyosun ama dupe malları adam dağıtmıs demekki sen de almıssın buraya laf yapmak için mi topic açtın ?[signature][hline]ID:MetalSlug2(hacklendi)
Server:Beramus
Nation:Tabiki org :D
LvL:6x
Np:hacklenmeden önce 50k kadardı
Yeni server açılmasını bekliyorum yeniden başlıycam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...