Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BİRİ YARDIM ETSİN SIYIRMAK ÜZEREYİM!!!

Ucuncu_deli

Öne çıkan mesajlar

yaw oyunu 534354 kere tekrar yükledim.. patchleri indirdim baska bi ftp den.. login oluorum ama CONNECT e basıorum basıorum baglanmio!!!! neden!! ben bulamadım nedenini.. yardım edin saatlerdir oynayamıorum :(:(:(:(:(:([signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D

[Bu mesaj Ucuncu_deli tarafından 14 Kasım 2005 01:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence allahından buluyosundur ne yaptin bakem sen :D
yapacak herseyi yapmissin belki güvenlik duvarın müsade etmiyordur izin verdirt güvenlik duvarına[signature][hline][b]KiMBUPiSLiK, 13 Kasım 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
kaybolmayan topic istiyo arkadaslar :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
noma, 14 Kasım 2005 01:27 tarihinde demiş ki:
bence allahından buluyosundur ne yaptin bakem sen :D
yapacak herseyi yapmissin belki güvenlik duvarın müsade etmiyordur izin verdirt güvenlik duvarına

yaw ne güvenligi ne duvarı?? yok öle bisey bu sabah oynuodum.. patch geldi yalan oldum.. yeni patchide baska bi yerden bulup c: de knight ın içine attım.. neden çalışmıo nedennnnnnnnnnnnn :(:(:(:(:(:(:([signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

iste sorun da burda baslio.. bende patchleri download ederken download bar tamamen doluyor ama bi dahaki patch e geçmio.. mesela 1300 ü yükledi 1300 de download bar tamamen dolu gözüküo ama 1303 e geçmio.. olay bu.. o yüzden bende başka yerlerden buluorum.. biri yardım etsn :S[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

YANLIŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
öle olmaz arkadaslar yanlis yapionuz herzaman yemez o öle oldugunda launch a 8 10 defa girip sansınızı deneyeceksiniz öle herzaman olmaz o iş :D[signature][hline][b]KiMBUPiSLiK, 13 Kasım 2005 21:38 tarihinde demiş ki:
kaybolmayan topic istiyo arkadaslar :D
Sosyal ağlarda paylaş

patchleri direk FTP'den cek ve 1300'den itibaren cektigin patchleri c:program filesknightonline dizinin icine yapistir. Ben bu sekilde hic sorun yasamadim KO kaldirdiginda 10 saat update derdi cekmiyorum en onemli nokta en son 1307'yi extract ettiyseniz server.ini dosyasindaki patch dosyasini 1307 yapacaksiniz. sonra direk login ....[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 14 Kasım 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
iste sorun da burda baslio.. bende patchleri download ederken download bar tamamen doluyor ama bi dahaki patch e geçmio.. mesela 1300 ü yükledi 1300 de download bar tamamen dolu gözüküo ama 1303 e geçmio.. olay bu.. o yüzden bende başka yerlerden buluorum.. biri yardım etsn :S

bu sorunu gidermek için internet explorer ne kadar açık sayfa varsa , msn de dahil kapa ve launcher a basıp yüklemeyi bida başlat, o zaman hallolur[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

oyun açılıyo login oluyosun ama char seçme ekranı yok öyle mi? pardon o zaman ben yanlış anlamışım sorunu...Makinana bi virüs ve zararlı yazılım taraması da yap belki bi faydası dokunur. ama senin durumun ile daha önce karşılaşmamıştım...Olmadı yarın accountun ile bi cafeden filan girmeyi dene sorun accountunde mı yoksa makinandamı yoksa oyun dosyalarıylamı ilgili daha rahat anlaşılır.[signature][hline]-Haaaapşuuuuu!
Sorry i'm alergic to bullshit...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 14 Kasım 2005 01:34 tarihinde demiş ki:
oyun açılıyo login oluyosun ama char seçme ekranı yok öyle mi? pardon o zaman ben yanlış anlamışım sorunu...Makinana bi virüs ve zararlı yazılım taraması da yap belki bi faydası dokunur. ama senin durumun ile daha önce karşılaşmamıştım...Olmadı yarın accountun ile bi cafeden filan girmeyi dene sorun accountunde mı yoksa makinandamı yoksa oyun dosyalarıylamı ilgili daha rahat anlaşılır.

sorun direk olarak bnm sistemde.. cafeden girdim valla çok ii çalışıodu.. ama benm makinada bi sorun var galiba. ha bu arada virüs taraması falan da yaptım herşey gayet ii gözüküo hiçbi sorun yok..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

KO eski sürümlerinde su anda aynen MYKO'nun kullandigi gibi bir activex kullaniyordu ama artik 1300'den sonra bu uygulamadan vazgectiler dolayisi ile herhangi bir browserin acik kalmasi ile birebir baglantili degil. Cok büyük ihtimalle patchleri dogru olarak dizin icine atamadi. Yada bir sekilde salt okunur kaldilar. Knightonline dizinin icinde CTRL+A yapip sag click ozellikle seceneginin icinde bak bakalim salt okunur secenegi gri tickli durumda mi oyle ise ticki kaldirim uygula + ok yap.[signature][hline]Class:Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 14 Kasım 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
KO eski sürümlerinde su anda aynen MYKO'nun kullandigi gibi bir activex kullaniyordu ama artik 1300'den sonra bu uygulamadan vazgectiler dolayisi ile herhangi bir browserin acik kalmasi ile birebir baglantili degil. Cok büyük ihtimalle patchleri dogru olarak dizin icine atamadi. Yada bir sekilde salt okunur kaldilar. Knightonline dizinin icinde CTRL+A yapip sag click ozellikle seceneginin icinde bak bakalim salt okunur secenegi gri tickli durumda mi oyle ise ticki kaldirim uygula + ok yap.

hayır salt okunur seçenegi tickli deil.. ben fromat atıorum saolun :D[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

temiz temiz ugrasmisin saatlerce 30 dk icinde mis gibi sistemin olur elinde. Hem makinin performansi da artar. Benimde bu aralar atmam gerekiyor her ne kadar temizlik yapsam da registry ölü keylerle dolu ..[signature][hline]Class:Mage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 14 Kasım 2005 01:24 tarihinde demiş ki:
yaw oyunu 534354 kere tekrar yükledim.. patchleri indirdim baska bi ftp den.. login oluorum ama CONNECT e basıorum basıorum baglanmio!!!! neden!! ben bulamadım nedenini.. yardım edin saatlerdir oynayamıorum :(:(:(:(:(:(

Arkadaslar yardıma ihtiyacım var. Oyunu acmamaya basladı benim makina bende sildim ve tekrar yukledim fakat bu seferde oyunu yukleyince acmadan diyoki ''data zone,datafx,data uı yok veya hatalı '' buna benzer bi sey diyo oyunun sitesinede giremiyorum nasıl yapacagım yardım edin plzzzz[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...