Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

acid

glorious34

Öne çıkan mesajlar

Bi an shelli bi troll captain falan düşündüm de... Acid potla kırılıp kafamıza düşse kaçış yok direk ölürüz herhalde... :-O

*!Sıkıntıdan delirir serverı beklemekten sıkılır uygun bi uçurum arar*[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
glorious34, 13 Kasım 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
biz bu canavarlara acid atsak defansları kırılırmı acaba?
acid pot armorun defansını 2000 düşürüyo,
dm ye fln atsak 10 tane defansı düşermi sizce?

Yanlış bir yaklaşım... Acid pot armorların defansını düşürmez. Armorların durablitysini yani kullanım miktarını düşürür. Yani şöyle diyelim mesela durabilitysi 1000 olan bir chitinde 12000 olan da giyseniz aynı nova ya da spike dmgsi alırsınız. Yani buradan çıkarılacak sonuç monsterlerin armoru olmadığına göre monstere atılacak her acid pot 132 k 'lık bir coins kaybıdır. Halbuki boşa harcanan para devletimizi çökertir :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 13 Kasım 2005 22:47 tarihinde demiş ki:
Bi an shelli bi troll captain falan düşündüm de... Acid potla kırılıp kafamıza düşse kaçış yok direk ölürüz herhalde... :-O

*!Sıkıntıdan delirir serverı beklemekten sıkılır uygun bi uçurum arar*

büyükçe olan yaratıklar gelip vurmakla uğraşmaz artık, uzaktan zırh parçalarına atarlar kafamıza.
Recieved 7845 dmg anında ölü...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...