Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eX alma ?

deftonez

Öne çıkan mesajlar

2k exp veren bi yaratıkta sabah akşam kessen 1 hafta sonra olursun anca....

bence tron kes roguelar 2 de alıyo tronu hemde ztn 13k küsür ex geliyo...Yada solo takılmaktan vazgeç partylere gir cz exp partylerine dal hep....[signature][hline]İnsalar umutları ve hayalleriyle yaşarlar....

Ke Sucks

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 11 Kasım 2005 22:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
talkative_tr, 11 Kasım 2005 22:19 tarihinde demiş ki:
said:
deftonez, 11 Kasım 2005 22:18 tarihinde demiş ki:
lvl 58,%0.10 da olan bir kişi kac günde lvl 60 olabilir ?(lard orc'da tek 2k ex gelıyor)

Np :72.316 Var daha neyin ne olduğunu bilmiyormusun :s

np kasmakla herseyi bilmek anlamına gelmiyor:ve ex i ben kasmayacagım alalal adamı ayar edıyosun[signature][hline]Server : Cypher
Name : n0th1ng
Clan : SacreD
Job : Shadow Vain
Np :72.316
Clan :GOD
Sosyal ağlarda paylaş

ya yuh bea 48 saaat oynasan yinede olamassın ful 2 günde yavaş ol sanki her zmn party olcak arada kscisi çıkyıo ayar gayar yapan adam çıkıyo ben 59dan 60a 3 günde atlamıştım ama 58den 59 a atlamak için 8 gün geçirmiştim ne olcağı belli olmuyo yani zmn vermek yanlış aslında....[signature][hline]İnsalar umutları ve hayalleriyle yaşarlar....

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 11 Kasım 2005 22:25 tarihinde demiş ki:
ya yuh bea 48 saaat oynasan yinede olamassın ful 2 günde yavaş ol sanki her zmn party olcak arada kscisi çıkyıo ayar gayar yapan adam çıkıyo ben 59dan 60a 3 günde atlamıştım ama 58den 59 a atlamak için 8 gün geçirmiştim ne olcağı belli olmuyo yani zmn vermek yanlış aslında....

benım ark ım 54 ve 55 lwl i 1 gunde almıstı
demekkı 59 dan 60 da olabilir

edit : ben okcu iken 1 gunde 20m exp alıyordum tek basıma uruq blade lerden

[Bu mesaj pisikopat_5 tarafından 11 Kasım 2005 22:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iide cado sen ne zmndır 60 olcan olamıyon:S
işte bu işler bu kdr kolay deil ansip nasip

dediğim gibi 59dan 60a 3günde kastım ama 58den 59a 8-9 gün sürmştü şansş olmuyo bzn ztn solo bişeyler keserkende hem daha çok zaman kaybediyosun...[signature][hline]İnsalar umutları ve hayalleriyle yaşarlar....

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 11 Kasım 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
iide cado sen ne zmndır 60 olcan olamıyon:S
işte bu işler bu kdr kolay deil ansip nasip

dediğim gibi 59dan 60a 3günde kastım ama 58den 59a 8-9 gün sürmştü şansş olmuyo bzn ztn solo bişeyler keserkende hem daha çok zaman kaybediyosun...
yanlış okumuşum başlığı 59 dan 60 a sanmıştım :D[signature][hline]Name:GOLD_GANDALF
Server:Xig....
Np:Yp
LvL:Az kaldı 60 olcak :D
Orc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 11 Kasım 2005 22:33 tarihinde demiş ki:
o dediğin expi ile lvl 57den 58 olursun ztn anca ...sen diyosunki 54den 55e ztn çok az exp isityo lvl kasmak 57-58den sonra zorlaşıyo..58e kdr çok kolay lvl kasmak bence..
ahhh ahh ilk başlarda bende ole demiştim :([signature][hline]Name:GOLD_GANDALF
Server:Xig....
Np:Yp
LvL:Az kaldı 60 olcak :D
Orc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...