Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

biri yardım etsin işin içinden çıkamıorum..

Ucuncu_deli

Öne çıkan mesajlar

KO 1299 u yükledim.. patchleride download.com dan yükledim herşey ii güzel.. login diorum o da tamam.. ama servr a connect dediimde connecting pls wait dio ve baglanmio.. connecting derken bile connecte tekrar basabiliorum..servera baglanma olayı gerçeklesmio.. nedenini bilenler anlatırsa sevinirim.. çünkü ben çözemedim :S[signature][hline]Server: Ares
Clan : FriendShip
Race: Elemental Lord
LvL : 61
i Love OssuRuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

neye bosa topic açıorum yaf.. ben failed to login dio yada beklio demiorum.. o connecting pls wait dedii anda connecte basamazsın.. ama benimkinde basılıo.. kapish? bu olay sabahtan beri sürüyor.. ama cafeye gittim orada girio.. yane sorun bende.. şimdi yardım edebilecek var mı?[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Cherkes sonunda bir postunu gördüm *alkış*

deli arkadaşımıza ise bütün gün buralarda tartışılan başlıklara bakma zahmeti gösterip göstermediğini sorayım mı diyorum...Diyorum ama yapamıyorum artık...Gücüm kalmadı sanki...

Eğerki sen her kurulumu doğru yaptığına inanıyorsan, daha 1 saat önce oyunda bulunmuş isen, we hala bağlanmıyorsa server ile ilgili birşeydir ve bir forumdaki insanların bu konuda yapacağı hiç bir şey yoktur.

YENİ KONU AÇMAYIN ARTIK !!![signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 13 Kasım 2005 20:47 tarihinde demiş ki:
neye bosa topic açıorum yaf.. ben failed to login dio yada beklio demiorum.. o connecting pls wait dedii anda connecte basamazsın.. ama benimkinde basılıo.. kapish? bu olay sabahtan beri sürüyor.. ama cafeye gittim orada girio.. yane sorun bende.. şimdi yardım edebilecek var mı?

sorun sende değiiiiiiiiiiilll!!![signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 13 Kasım 2005 20:48 tarihinde demiş ki:
Cherkes sonunda bir postunu gördüm *alkış*

deli arkadaşımıza ise bütün gün buralarda tartışılan başlıklara bakma zahmeti gösterip göstermediğini sorayım mı diyorum...Diyorum ama yapamıyorum artık...Gücüm kalmadı sanki...

Eğerki sen her kurulumu doğru yaptığına inanıyorsan, daha 1 saat önce oyunda bulunmuş isen, we hala bağlanmıyorsa server ile ilgili birşeydir ve bir forumdaki insanların bu konuda yapacağı hiç bir şey yoktur.

YENİ KONU AÇMAYIN ARTIK !!!

ya siizn anlamada problem var ya ben anlatamıyorum.. diorum ki yukarıda da yazdım sabah denedim girmedi.. çıktım cafeden denedim girdi.. şimdi tekrar deniyorum serverlar gitmiş o ayrı.. ben sadece buradaki insanlara bu konunun benim sistemimle mi alakalı yoksa serverla mı ilgili bi sorun die soruyorum.. ayrıca sabah herkes girioken serverlara ben giremiodum.. daha dogrusu connecting diodu ama baglanmıodu.. bu sorun benden kaynaklanıo sanırım.. o yüzden yardım edebilecekseniz biseyler yazın edemicekseniz gereksiz yere anlamadan yanıtlamayın..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
noface, 13 Kasım 2005 20:53 tarihinde demiş ki:
sil yeni versıyon yukle web sitesınden

yeni versiyon?? öle bisey mi var yaf? ben sadece 1299 u veriolar die biliorum.. eger varsa url yi yazarsan buraya sevinirim..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ucuncu_deli, 13 Kasım 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
said:

yeni versiyon?? öle bisey mi var yaf? ben sadece 1299 u veriolar die biliorum.. eger varsa url yi yazarsan buraya sevinirim..

*kafasını duvarlara vurur*

ok aga pardon sorry aga kusura kalma aga ben cahilim biraz aga cla pliiz gratz[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 13 Kasım 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
said:
Ucuncu_deli, 13 Kasım 2005 20:55 tarihinde demiş ki:
said:

yeni versiyon?? öle bisey mi var yaf? ben sadece 1299 u veriolar die biliorum.. eger varsa url yi yazarsan buraya sevinirim..

*kafasını duvarlara vurur*

ok aga pardon sorry aga kusura kalma aga ben cahilim biraz aga cla pliiz gratz

zzzz kop.. bosu bosuna konusma arkadasim..[signature][hline]Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...