Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NYchris Bile İtemleri Silindikten sonra

Necromania

Öne çıkan mesajlar

Karakterımı satın alan arkadas msneden yolladı yuk a.q dedım onun bıle sılındıyse ıtemı bız ölelım dedım :D

http://img411.imageshack.us/my.php?image=20051192210541vx.jpg[signature][hline]Nick ::Necromania::
Server Ares
Clan Cursed_raven saolsun :D
lvl 2. gun 41 lvl
Nerde ilk gözağrım TR_ONUR_TR_2
Buda abısı gıbı olacak pis koyacak :D:D
Sosyal ağlarda paylaş

Orası ole jony ama demekkı var bu ısın ıcınde bı ıs :) (Bravo Babos gene yenı bır rekora ımza attın :D yuh a.q konuyu actıktan 45 sn sonra cvb vermısın eheheh )[signature][hline]Nick ::Necromania::
Server Ares
Clan Cursed_raven saolsun :D
lvl 2. gun 41 lvl
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl bu kadar emın oluyosun adam kendı agzıyla sılındı demıs tanıyıp tanımama konusu deıl asıl konu senı tanımıyorum nasıl bu kadar emın konusyosun :)[signature][hline]Nick ::Necromania::
Server Ares
Clan :60 olım bı kuracam
lvl 2. gun 41 lvl
Sosyal ağlarda paylaş

said:
n1kky, 13 Kasım 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
hmm.nychris in kim oldugunu bilmeden yorum yapıyosunuz.o adamın item ları silinmez.size temin ediyorum silinmez........

kendisi ile ayni clandayim . Her gün hemen hemen bir sekilde partiye giriyorum PK yada isiloon'da ve dupe wipe yapildigi gün burda da yazdigim gibi PerpetuousDreamer , animz , NYchris ile aramizda gecen geyikte ilk o baslamisti. Dag Def fp , shell silindi birde CSW den gelen paramiz coin olarak silindi diye. Ha kim oldugu konusuna gelince ben biliyorum bu forumda da cok iyi bilen dur bakaim .. 6 kisi ben biliyorum. ayni clanda olan forazzi , ben , Murtaza , dereque , Leroy var.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 13 Kasım 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
said:
hmm.nychris in kim oldugunu bilmeden yorum yapıyosunuz.o adamın item ları silinmez.size temin ediyorum silinmez........

kendisi ile ayni clandayim . Her gün hemen hemen bir sekilde partiye giriyorum PK yada isiloon'da ve dupe wipe yapildigi gün burda da yazdigim gibi PerpetuousDreamer , animz , NYchris ile aramizda gecen geyikte ilk o baslamisti. Dag Def fp , shell silindi birde CSW den gelen paramiz coin olarak silindi diye. Ha kim oldugu konusuna gelince ben biliyorum bu forumda da cok iyi bilen dur bakaim .. 6 kisi ben biliyorum. ayni clanda olan forazzi , ben , Murtaza , dereque , Leroy var.

senin oyundaki nickin ne bende KittiesT_T teyim ama bu nickte biri yok clanda !
Sosyal ağlarda paylaş

baba o işler hikaye diezdede 411 in silindi ki adam diez karusun kralı ... hep dümen hep kolpa ...
adam ertesi gün fulldu yine ehehhe ...
fazla söze ne hacet :D[signature][hline]Lütfen Görmiyeyim seni biyerLerde karsıma cıkma;konusmayalım bakısmayalım
NE OLURSUN!!! :(
daha fazla tükenmeye takatim yok !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Xrated, 13 Kasım 2005 20:15 tarihinde demiş ki:
said:
RuneLaFey, 13 Kasım 2005 19:17 tarihinde demiş ki:
said:

kendisi ile ayni clandayim . Her gün hemen hemen bir sekilde partiye giriyorum PK yada isiloon'da ve dupe wipe yapildigi gün burda da yazdigim gibi PerpetuousDreamer , animz , NYchris ile aramizda gecen geyikte ilk o baslamisti. Dag Def fp , shell silindi birde CSW den gelen paramiz coin olarak silindi diye. Ha kim oldugu konusuna gelince ben biliyorum bu forumda da cok iyi bilen dur bakaim .. 6 kisi ben biliyorum. ayni clanda olan forazzi , ben , Murtaza , dereque , Leroy var.

senin oyundaki nickin ne bende KittiesT_T teyim ama bu nickte biri yok clanda !

nickimi pek kullanmadim burada PM ile gönderdim ama merak ediyorsaniz TOTOSH benim charim[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zian, 13 Kasım 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
baba o işler hikaye diezdede 411 in silindi ki adam diez karusun kralı ... hep dümen hep kolpa ...
adam ertesi gün fulldu yine ehehhe ...
fazla söze ne hacet :D

411'in neyi varki silinsin adamın üstündekiler +7chitin +7shell pauldron +7 dual shard ... takılarını bilmiyorum ama üstündekiler hiçte abartı degilll..[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANLANDI :(
Sosyal ağlarda paylaş

RuneLaFey uzun aylar once acilmis bir mage charidir. Uzun süre oynamis TheOthers² clan liderligi yapmis. Su anda el-morad tarafinda oynamis pek charla aylarca kasmis birisidir. Sonradan Laina adinda bir mage ile 2 ay kadar Psychosis'te oynadiktan sonra 2 sevdigi arkadasinin karus tarafina gecmesinin pesi sira bir süre sonra o da orc olmus TOTOSH isimli chari 60 lvl %20 ile alip kasmis once FeaR sonra Children en sonda KittiesT_T'ye gecmis bir chardir. Dupe wipe sirasinda moradondan aldigi belt harici hicbir itemi silinmemistir. Bu da sanirim charin temizligini gösterir. ( kimse üstüne birsey almasin )[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...