Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pentagon destekli bir site daha türkler tarafından hacklendi

sostizm

Öne çıkan mesajlar

sonuçta bu durum ne amerika'nın yönetimini nede politikasını etkliyor bence gereksiz bir eylem.Ama zaten ne demiş eylemcilerimiz;Eylem tepkidir ve tepkinin ufağı küçüğü olmaz bu durumda;Eylemleyin bakalım.Gereksiz tepkiler silsilesi.[hline]End is near;
Bu I aint afraid;
I see sarrow on faces
But I aint show pitty,
Cause Im the Fallen One!
Sosyal ağlarda paylaş

Bu haberi özellikle "yorumsuz" vermiştim. Ama yorumlarınıza yorum yapmadan geçemiyeceğim.

Karamurat, tepkinin küçüğü ve büyüğü olur. Gazete okurken dudaklarını sarkıtıp "çk çk çk" demek de bir tepkidir ve küçüktür, washingtonda meydana oturup kendini yakmak (vietnamı protesto için yapılmıştı) da tepkidir ve büyüktür.

Tepkilerin ve eylemlerin bir işe yaramadığını ve amerikan yönetimini etkilemediğini söylemişsin ki bu da tamamen yanlış. Amerika tüm dünyada milyonlarca dolar para harcayarak halkların tepkilerini ölçen firmalar kuruyor, halk tepkilerini araştırarak raporluyor, bu tepkileri ve düşünceleri kontrol etmek için basını/medyayı satın alıyorlar. Güçlerinin henüz yetmediği tek yayın organı ise internet.

Tepkisizlik , sevgili dostlarım, işbirliği ile denk bir tavırdır. Küçük de olsa tepkinizi gösterin. Annenize söyleyin mesela ne kadar rahatsız olduğunuzu. Arkadaşlarınızla konuşun. Gücünüz varsa, ki tarihi değiştirmek bireylerin işidir, zekanızı kullanın beğenmediğiniz şeyin değişmesi için çaba harcayın.

Burada zekanızı kullanın derken kastettiğim GERÇEKTEN AKLINIZI KULLANMANIZDIR. Gerçekten zarar vermek istediğiniz şeye mi zarar vermektesiniz? Yaptığınız eylem neye hizmet ediyor?

Bir örnekle anlatayım: Cezayir'de 1996 yılında Fis militanları limanda bulunan bir yugoslav gemisini basıp denizcilerin kafalrını kesti. Amaç: Bosna katliamını protesto!!! Sonuç: Tüm dünyada bosna tepkilerine duyulan tepki. AKILSIZCA!!! (alçakça ve adice olması dışında elbette)

Uzun ÇOK UZUN bir yazı yazabilirim aslında ama iki alıntı ile bitirmek istiyorum.

Kazancakis Taşlı Toprak kitabından: "Sorumluluğu sev ve şöyle de: Dünyayı kurtarmak benim, yalnızca benim görevimdir. Kurtulmazsa suç benimdir"

Alev Alatlı Rüya kitabından: Büyük sonuçlar illaki büyük etkiler sonucu olmaz. Küçük etkiler tüm dünyayı değiştirecek sonuçlar doğurabilir. Birgün biryelerde bir kelebeğin kanat çırpışları yarın şah'ın dergahında fırtınalara yol açabilir"

Yaklaşmakta olan ilk LİDERSİZ devrim, internet sayesinde ve global olacak. Kimbilir belki de paticik forumları sayesinde, hatta belki de Karamuratın (kimbilir ne maksatla) yazdığı bir cümle sebebiyle olacak, ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

son paragrafi tam olarak anlamadim. aciklar misin? (sanirim biraz politik olacak, o yuzden oms at bence.)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...