Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

niye böle oluo:(

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar japon serverinde kabold kesiom.hem lvl hem para kasıom çünkü lvl 29 ve elimde 120lik 48 poison damegelik silh var.gelelim asıl konuya.bazen vurunca 22 damage vuruo.bu poisen damagedenmi.bunu nasıl engelliyebilirim.bi kere arka arkaya bi kaç kez oldu az daha ölüodum[signature][hline]server:cypher
ırk:insan
lvl:46dan düşme 44
job:healer
amaç:bir gün czde iş yapmak:D
Sosyal ağlarda paylaş

ben eklemedimki aldım çok kötü oldu ya onun yüzünden küçücük kaboldu 5 vuruşta öldürdüğüm bile oldu.japon serverinde o 250kdı bende lvl 29ken ancak onu alabilirdim aldım.hiç 29 lvlda 120lik large breaker kullanmamıştım.tabi full platein 30k olduu yerden ne beklenir:D[signature][hline]server:cypher
Sosyal ağlarda paylaş

3512371317351. kez söylüyorum. Abyss change Abyss change!! Yani değişim!! Kırdırma diye bir şey yok! Kırılan bir gem yok ortada adam gemin karşılığı sana itemler veriyor. Bu kırdırma lafını ilk kim bulduysa ve milleti alıştırdıysa onu yakalayıp.... Neyse... Ağzına acı biber sürcem :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 170xxx
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Yalnızım dostlarım yalnızım artık...
Sosyal ağlarda paylaş

işte o poison damgein dandikliği orda.... mesala+8/80 posion swordun var dalıyosun bi bakıyosun 3 defa 1k vudun 4.defa 80 vuruyosun o 80 damge işte poisondan kaynaklanıyo çok kıl bişey ben genelde silahlara poison basmıyorum upgrade ettiğim silahlara....[signature][hline]İnsanlar umutları ve hayalleriyle ayakta kalırlar...(hiç biriniz uyarmıyonuz 1 haftadır insanlar yerine isanlar yazıyomuşuz grrrr)

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 13 Kasım 2005 11:04 tarihinde demiş ki:
chitinden başka ne çıkıo ABYSS CHANGE:D de.çünkü chitin işime yaramaz.bu arada benmi sanki öle söledim herkes öle diince bende öle oluo sandım ne bilim ya:(
eee[signature][hline]server:cypher
Sosyal ağlarda paylaş

o ne ya ebys kirma cevizmi kiriyoruz benimki kirilmadi ezildi nerde tamir ettircem, ben kiramiyorum cekicim yok ,ben vitrine koydum rengi guzel ,yok ben misket oynuyorum,ne bu ya herkez bise salliyor kirilmiyor verilip item aliniyor sansina gore...[signature][hline]buyuk haksizlik yaptim ta ki o ruyayi gorunce...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...