Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Areste orc olmayı düşünen human clanlar?

Polithe1st

Öne çıkan mesajlar

said:
forrazzi, 12 Kasım 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
said:
dereque, 12 Kasım 2005 17:35 tarihinde demiş ki:
Oldu olucak yer değişelim beyler.. Baya isteyen var gördüğüm kadarıyla :D

[Bu mesaj dereque tarafından 12 Kasım 2005 17:36 tarihinde değiştirilmiştir]

Humanamı dönsek bizde derek? bobert falanda geçelim dio T_T

yaw boşverin ne humanı aaaaa[signature][hline]server:Ares
Level 62 %10--artık level kasıyorum----
Elemental lord
Np:90k+
Clan:Owned_By
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Dereq eger orc olursam sana verecem söz Gönlümü :D asdasdasd[signature][hline]Name: ::gel_pc_pc::
Server: Ares
Nation : Human (ileride belli olmaz)
Level :62
Clan : Yok
NP : 195k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forrazzi, 12 Kasım 2005 18:13 tarihinde demiş ki:
said:

Humanamı dönsek bizde derek? bobert falanda geçelim dio T_T

Hmmmmm.. Neden oLmasın.. xD
Sosyal ağlarda paylaş

geçmeyin yaw lütfen forazzi gibi gral preist 1 sanieyede parazit ,tourment ailesini sallar.derequede bizi keser mahverder...
sadıusahkuas siz gitmeyinde kim giderse gitsin.Gral bobeet'te gitmez işallah..
bu arada aklıma gelmişken söleyem 00000'in kankası lokis czde 000 la kapışmaya başlayınca kolayca alırız edasıyla debuff atmadı ben 000'ı yarmaya başlayınca ve n00bunda frsi olmadığı için lokis bana tourment atmadı ama önce massive attı sonra parazit ve ben yeri öptüm....

Forazzi sende atıyomususn öle magelere masiive????[signature][hline]İnsalar umutları ve hayalleriyle yaşarlar....

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 12 Kasım 2005 17:31 tarihinde demiş ki:
said:
KoRn3R0Th, 12 Kasım 2005 17:29 tarihinde demiş ki:
löl???o adamalr 60 altı hepsi...

Bu KARİZMA clanı içinmi? Eğer öyleyse şu an 5 kişi var clanda hepsi 50 altı bırak 60 ı ama geçme işi olsun clan grade 2 olcak lvl ortalamasıda 62 asofjbgaosjgbvfopajsg

jahshdbsahbsadkj:-)[signature][hline]İnsanlar umutları ve hayalleriyle ayakta kalırlar...(hiç biriniz uyarmıyonuz 1 haftadır insanlar yerine isanlar yazıyomuşuz grrrr)

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi areste player bazında %35 orc %65 human gibi bir dağılım var. Bu yüzden böyle bir değişim yapılıyor. Ama kazın ayağı öyle değil. Nasıl mı?
Evet %65 human ama bu humanların %95'i düşük lvl ve itemsiz tipler. Mesela orc tarafında çıplak silahsız pkya çıkmış tip görebilirmisiniz? Çok nadir belki...Ya da redbal olmayan yani mastersiz? Çok zor...Ama human tarafı öyle değil. Yani zaten czde belli bir orc üstünlüğü vardı. Şimdi olacak transferler dengeyi sağlamak bir yana orcların ağır üstünlüğü ele geçirmesine neden olacak. Bu nation transfer olayı düşünüldüğü gibi olmayacak yani... Bana da geç dediler ama geçmedim. İşin kolayı gibi geldi bana. Bende işin kolayını sevmedim hiç bir zaman. Bu sadece benim düşüncem isteyen geçer tabi ki. Ama humanlar için pk bundan sonra çok daha zor olacak, çünkü zaten az sayıda olan kaliteli human oyuncuda orc olacak. Bol bol n00b human ölümü izleyeceğiz artık:([signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 165.000
Clan: Clanless
Server: Ares
Durum: Kasıyorum tekrardan du bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 12 Kasım 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
Şimdi areste player bazında %35 orc %65 human gibi bir dağılım var. Bu yüzden böyle bir değişim yapılıyor. Ama kazın ayağı öyle değil. Nasıl mı?
Evet %65 human ama bu humanların %95'i düşük lvl ve itemsiz tipler. Mesela orc tarafında çıplak silahsız pkya çıkmış tip görebilirmisiniz? Çok nadir belki...Ya da redbal olmayan yani mastersiz? Çok zor...Ama human tarafı öyle değil. Yani zaten czde belli bir orc üstünlüğü vardı. Şimdi olacak transferler dengeyi sağlamak bir yana orcların ağır üstünlüğü ele geçirmesine neden olacak. Bu nation transfer olayı düşünüldüğü gibi olmayacak yani... Bana da geç dediler ama geçmedim. İşin kolayı gibi geldi bana. Bende işin kolayını sevmedim hiç bir zaman. Bu sadece benim düşüncem isteyen geçer tabi ki. Ama humanlar için pk bundan sonra çok daha zor olacak, çünkü zaten az sayıda olan kaliteli human oyuncuda orc olacak. Bol bol n00b human ölümü izleyeceğiz artık:(

valla aresde son durumu bilmiyorum hala bekliyorum charim acilir mi diye ama gecen adamlara baktimda cok saglam adamlar geliyor baya bi dengesizlik olur bu seferde bende kac ay oldu su bani actiramadim ya helal bana yardim edebilecek birisi var mi su ban konusunda deli olacam bi banka hatasi yüzünden serverimdan oldum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...