Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IDeviL Dupeci diyenlere...

uyuyanguzel

Öne çıkan mesajlar

ne tesaduf.. SaLwatore 'ninde verdii itemler sapasaglam duruor..
burdan ne cikartioruz ? IDeviL itemleri SaLwatore'ye uplatio..
ee SaLwatore bunlari ne ile upluo ?
gm'den alinip dupelenen +8 scroll ile :-)
en son +8 scrollarin oldugu kasa charlar ban yemi$ti acildi sanirim :)[signature][hline]Name: TankerJR
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Np: 1xx.xxx
----------------------------
i$lenmemi$ cinayetlerin katili gibiyim..
Sosyal ağlarda paylaş

IDevilin ve duminin itemler dupe değildi
ama ne tesadufki IDevil da Dumi de banlandı
dupe kullanmassan boyle olur napalım :)[signature][hline]MYKO:LooK_BacK(61)
ares:LadyBlood(58)
diez:BigBeaR(59)
ixigenon:LooK_BacK(58)-SinnerS(68)-WhoWillDie(61)-DieForU(61)
Beramus:HollyDancer(60)dumi(68)
OMG Yine Dumi!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün arkadaşımdan bi haber aldım , dupe scroll ile basılan itemde dupe oluyomuş diyor,ne kadar doğru bilemem ,gerçi +1 unique in için kullanılan 3 unique itemin hepsi görülüyosa scrollüde anlarlar die düşünüyorum, belkide o yüzden çoğu kişi item kaybetti..[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 11 Kasım 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
Geçen gün arkadaşımdan bi haber aldım , dupe scroll ile basılan itemde dupe oluyomuş diyor,ne kadar doğru bilemem ,gerçi +1 unique in için kullanılan 3 unique itemin hepsi görülüyosa scrollüde anlarlar die düşünüyorum, belkide o yüzden çoğu kişi item kaybetti..

Öyle olsaydı bir tane item kalmazdı serverlarda BUS ların %99.9 u dupe.[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:170.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Benim beramustaki arkadasım salwatoreye reelde para ödiyerek tüm itemlerini +8 shell . yaptırdı. ve diğer itemlerinde hepsi +8 .... uniqe takıları +5 hepsi .... nasıl oluor bilmiorm ama yaptı adam hemde 2 dakkada.[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:4x
Server:Ares
Job:Archery
Clan:---
Nation:Human

Nick:UltraslanTr
LvL:5x
Server:Beramus
Job:Paper
Clan:MASSACRE_
Nation:Human
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 12 Kasım 2005 10:12 tarihinde demiş ki:
Benim beramustaki arkadasım salwatoreye reelde para ödiyerek tüm itemlerini +8 shell . yaptırdı. ve diğer itemlerinde hepsi +8 .... uniqe takıları +5 hepsi .... nasıl oluor bilmiorm ama yaptı adam hemde 2 dakkada.

oha +5 takımı:S
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben düpe yaptım yapmadım deil ama işin garip tarafı ne biliyonuz mu düpelerin deil öbür itemlerin silinmesi annamadım gitti.örn:raptoru +7 de düpeledim 10 tane yaptım sonra blessle +8 yaptım oduruyo.öbür bossdan çıkanlar gitmiş nasıl iş annamadım .bu gm düpecilerden yana bana kalsa[signature][hline]server:ares
Level:68(warrıor)
Clan:patrıot
Np:150xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TeadoR, 12 Kasım 2005 13:45 tarihinde demiş ki:
beyler benim dupe olmayan iki aytimim silindu dupe olan yuzuk ve arkin dupe itemleri duruyor bu ne bicim ic asillar siliniyor kopyalar duruyor...

Turkish english mi oluyor bu :D:D

Dupe Wipe da Rasgele Siliyorlar Itemleri Serverdaki çokluğuna göre...[signature][hline]Çok Beklersin...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...