Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu damı LEGAL!!!

RogueSpear

Öne çıkan mesajlar

[spo2=wolf basıo adam ama attack yemio]http://img220.imageshack.us/my.php?image=12ty1.jpg[/spo]

[spo1=Vur allah vur dmg yok piyasada]http://img220.imageshack.us/my.php?image=21nm.jpg[/spo]

Bu kadardamı eziklik olur 50 np icin macro nun dibinede vurulmaz ya ezikliin bu kadarımı olur ya...[signature][hline]vampire oyunu:
vampirler artık çözüm yolu bulamaz ve içlerinden biri derki:
-sabah ola hayır ola

taze pc bir mage'dir ve dar bir bacadan gececektir:

dm: baca cok dar, sigmiyorsun
buyucu: invisible olup tekrar deniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

bi kere oncelikle yazıları bi duzgun oku adam asılı kalmıssa nası saga sola kosturup wolf basıo herkes dagılıncada beni kovalayıp girişiyo???

işin gücün bana guya laf koymak.[signature][hline]vampire oyunu:
-sabah ola hayır ola

Sosyal ağlarda paylaş

ispat etmek gibi bi derdim yok photoshop bile diebilirsin yorum senin ama benim yasadıım bi olayı anlattım yoksa durup dururken adamla bi alıp veremediim yok + sana ne.
Aman bana ne na halin varsa gorse senden bişe orenmeye kalksam oda sahte cıkar ondan kalsın. Hadi selametle..
[signature][hline]vampire oyunu:
-sabah ola hayır ola

[Bu mesaj RogueSpear tarafından 11 Kasım 2005 19:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

O charın askıda kalmış olması muhtemeldi... Ama kımıldayıp saldırması cheat yaptığının göstergesidir. Resimlerde tam anlaşılmadığı için karışıklık olmuş... Şimdi bu kavgada böyle bitmiştir.... Cheat yapıyosa ezik der ve susarız...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

bende o ezikligine diorumki o ss lerden sonra adam beni kovaladı ortalık bosalınca nası askıda kalmak bu? oraların ss ini cekemedim yusuf yusuf derdinden.[signature][hline]vampire oyunu:
-sabah ola hayır ola

Sosyal ağlarda paylaş

said:
17_TR_Ujio_TR_17, 11 Kasım 2005 20:50 tarihinde demiş ki:

tüm ezikligi kendi üstüme alarak soruyorum

her hangi bir programi calistirdigin zaman dmg yemez misin ?

Geçenlerde demiştim yine diyorum... KO - KE de herşey mübahtır...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Doru bakın buraya bi ss koyıyım bi ara adamın tekini kovalıyodum her vurduğum faildi adam durdu bana çaktı bi 2 ben ona vuramadım bi türlü. Sonra adam yine koşarken bi anda müthiş bi hızla geri çekildi sanki ve arkama geçmişti... Ve aramızda en az bi archer menzili kadar mesafe varken bana dmg veriyordu... Ben dedim nooluyo:-O... Sonra adam tekrar gittiği hızla önümden geçti gitti ben yine faillarda sonra ekran bi kendine geldi işte aşağıdaki sahne...
[spo1=OMG!][/spo]

O kalabalığın en önünde o malum adam vardı... Nasıl bi lag olduğunu hala anlıyamıyorum :-?[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:

[Bu mesaj _catastrope_ tarafından 11 Kasım 2005 21:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Siz ne dionuz gecen gün stealht mage assassin dövüodu CZ de adam "z" ye gelmio gözükmüo bu nasil bi hiledir... CZ de Kosarak 5li ok atan tiplere yeni yeni alismistim bu kimse korktum walla zaten magelerin yakindan vurabildigi KE ile gelen skill cok saglam vuruo 500 500 combo yapmaya gelmiolar saglamsa artik mageler :)[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 7xxxx
Clan : THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...