Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skill bug kullaniormusum?????

gel_pc_pc_

Öne çıkan mesajlar

said:
Calamity, 11 Kasım 2005 16:11 tarihinde demiş ki:
Ultima onlinede olsaydın Bugabuseden çokdan uzaklaştırılmıştın :-)

neye dayanarak uzaklastirilmistim attigim büyünün kaza sonucu DAGA carpmasindan dolayimi uzaklastirilmistim bu buyunun %1milyon isabet edecek die bi kurali varmi yahu arkadaslar konuyu anlamadan nolur sacma sapan seyler yazmayin PLZ en basta yazdigimi okuduktan sonra biseler yazin ona göre yorum yapin.[signature][hline]Madem Türksün,Göster Ürksün!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ya walla skill bugu kullanmıyorum ama herzxaman maruz kalıyorum. nova kullanıyorum adam hilecisin die swift vermiyor . mage isen bu hileciler yüzünden işin çok zor. rogueler parti ye gelmiyor alıyorsun adam bakıyor mage direk disband. adamlar alışmış hileciler alıp swift alıp atıyor. walla çok zor işimiz gerçi düzeltildi heralde ama bilemicem.
Bence eski sistem kral gibiydi en iyiyi empireden önceydi. empire geldi mertlik bozuldu.[signature][hline]Bazı İnsanların Alışkanlıkları Vardır . Mesela Birgün Bıkmıştım Kendimden Nefret Ediyorudum Ama Hala Ultima Oynuyordum .. Aramıza Fesat Girdi Ko Die Bi Meret Ama Ben Geri Döndüm Hala Ultima Oynuyorum;
Forever Ultima Online
Forever Nebula
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...