Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Skill bug kullaniormusum?????

gel_pc_pc_

Öne çıkan mesajlar

said:
gel_pc_pc_, 10 Kasım 2005 11:08 tarihinde demiş ki:
said:
Ujio, 10 Kasım 2005 11:01 tarihinde demiş ki:
oyuna baslayan ne kadar bu tür oyunlara uzak biride olsa fire in daha fazla dmg verdigini bilir ve fire olarak baslar sen orda 33 lvl lightning skilinden bahsediosun onun rangini kissa olmaz mi ???

ya da söyle bi sey... bilio musun bilmiorum ama transformasyon scrolü dier zonelerde calisio czde calismio bu da böyle olabilir...
;-)

Sonucta ben o attigim büyüleri sadece fire ile atsamda olur lightning le atmayi bi kenara birak sonucta 3 skillde cok cabuk doluo yine ayni dmgleri verecegimden emin olabilirsin..transformation scrolluna gelince yaratiga vurduktan sonra istedigin kiliga gir sen ona dmg vurduktan sonra oda sana vurur ki yeni lvl kasmaya baslayan biri nerden bilsin transformation scrollu veya 500k parasi varmidir onu almak icin ki aldigini farzedelim yarim saat icinde kac lvl kasabilirki ???

anlamadin beni...
transformasyon scroll sadece olayi aciklamak icin bir örnekti...
sen demistin ya nooblar lvl kasamaz die bende diorum ki o skillerin rangi sadece czde düsük olsun dier zonelerde eski ranginde calismaya devam etsin...[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gel_pc_pc_, 10 Kasım 2005 11:13 tarihinde demiş ki:
o zaman uzak alan tek skiller onlar sen czde kacarken veya ben kacarken veya bir baskasi arkasindan o skilli atmaktan baska carem kalmiorum buna nasil bir cözüm getirilebilir ki?

anlamadim :S:S:S[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

Saten konu bu degil konu benim CZ'de iRon bow kullanmam Arrow atmam mantiken nasi böle kaniya varan arkadaslar var halen anlamiorum ben sadece kendimi ifade etmeye calisiorum ben savunmuorum bug olabilir diorum fakat ben orda bow fln kullanmiorum adil olan skillerimi kullaniorum mage isem sadece mage gibi davraniorum olay bu neden iftiralar atilio dun okadar konusan arkadaslar varmis sadece lafim o insanlara..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gel_pc_pc_, 10 Kasım 2005 11:21 tarihinde demiş ki:
Saten konu bu degil konu benim CZ'de iRon bow kullanmam Arrow atmam mantiken nasi böle kaniya varan arkadaslar var halen anlamiorum ben sadece kendimi ifade etmeye calisiorum ben savunmuorum bug olabilir diorum fakat ben orda bow fln kullanmiorum adil olan skillerimi kullaniorum mage isem sadece mage gibi davraniorum olay bu neden iftiralar atilio dun okadar konusan arkadaslar varmis sadece lafim o insanlara..

walla ben bu forumda kendine 1920 atan mageleri stealth atan warriorlari gördüm mage neden ok atmasin ki sen aciklama yapmak zorunda olmadigin halde yaptin birak kim neye inanmak istiosa ona inansin kafani yorma fazla ;-)[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

direk kişiye atılan büyüler değilde giden büyüler atıyorum 35 (blast büyüleri) fire spear , ice orb gibi büyüleri tepenin arkasındaki birine attığında bu büyü düz gideceğinden yere çarpar ve yere çarpıttan sonra burst büyüsü gibi kısa mesafedeki herkeze vurur ve normaldede burst olmadığı için kimsede büyüyü göstermez. olay bundan ibaret .

o büyüden kurtulmak için ya tepenin en üst noktasına çıkıcaksın . sadece sen yiceksin o büyüyü yada belirli bir mesafe uzağa gidiceksin :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

olay aslında çok yalın, mageler ob ye veya hb ye gittiginde durdukları yerlerı bılırsınız z yapıp skill atarlar. z yapıp ice orb blast vs. attıgında yakında olan bi kaç kişiye birden dmg veriyo.. bu bi günlük bi$ey değilki czye girdiğimden beri var[signature][hline]Nick : The_sTRom
Lvl : 69
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PositivE
Server : Diez

[Bu mesaj AKI tarafından 10 Kasım 2005 12:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 10 Kasım 2005 12:07 tarihinde demiş ki:
olay aslında çok yalın, mageler ob ye veya hb ye gittiginde durdukları yerlerı bılırsınız z yapıp skill atarlar. z yapıp ice orb blast vs. attıgında yakında olan bi kaç kişiye birden dmg veriyo.. bu bi günlük bi$ey değilki czye girdiğimden beri var

AKI peki sana göre bu bugmudur ben bunu daha yeni ögrendim ve rastgele buldugum biseydir ..
Sosyal ağlarda paylaş

bug olduğu kesin bi şey ama zaten bu olay 5645645646 ko tarihi boyunca var olan bişey orc lar daha yenimi anlamışlar ilginç[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gel_pc_pc_, 10 Kasım 2005 12:09 tarihinde demiş ki:
said:
AKI, 10 Kasım 2005 12:07 tarihinde demiş ki:
olay aslında çok yalın, mageler ob ye veya hb ye gittiginde durdukları yerlerı bılırsınız z yapıp skill atarlar. z yapıp ice orb blast vs. attıgında yakında olan bi kaç kişiye birden dmg veriyo.. bu bi günlük bi$ey değilki czye girdiğimden beri var
bende $öyle bulmu$tum o olayı :) blastım yoktu en uzaga atabıldıgım skill im ice orb tu mage in biri tepeden döşüyodu bana dedım $unu yava$latayım sorada indireyim a$$a neyse attım ice orb u anaa bı baktım 2343290423 kısıye bırden vurdu öle i$te :P ben yattım tekrardan iyi sohbetler beyler

AKI peki sana göre bu bugmudur ben bunu daha yeni ögrendim ve rastgele buldugum biseydir ..
[signature][hline]Nick : The_sTRom
Lvl : 69
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PositivE
Server : Diez
Sosyal ağlarda paylaş

Çok tuhafıma gidiyo bu tartışma, neyi tartıştıgınızı ben anladım çünkü...

Bu bir bug deil, yapılmaması gereken yasak olan bişey de deil, Tower' ı hedef seçip ona atış yapmanın neresi yasak olabilir...

Dun gel_pc_pc ile aynı partideydik ve bu şekilde ob onunde cok adam aldık... Sonucta bu bir oyun taktik ve strateji meselesi herşey, bunu dusunmus ve uygulamıs olmak bile bana gore ayrı buluş ve yetenek...

Bunu orclar bulmus olsaydı emınım kullanmazlardı :D :D

DİMİ!!!

Dun moradonda dolaşırken czde olan bi çok orc bana pm attı kinkeh ve gel_pc_pc nin ok attıgını soyluyordu bunlara tek tek olayı izah etmek durumunda kaldım...

Ayrıca mage charla oynamayan arkadasların mage skilleri ile ilgili yorum yapmasını dogru bulmuyorum...

65 levelim ben ve uzaga atılabilen skillerimde...

33 Level Fireblast
33 Level Glacierblast
27 Level Firespear
17 Level Fireball

bunları tek tek attgınızda zaten son attıgınız buyuden sonra en baştaki buyu tekrar acılmıs oluyor dolayısı ile aralıksız atma imkanınız var...[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job : Paper Flame/Lightning
Level : 65
Clan : MoHiKaN
NP : xxx.xxx

[Bu mesaj KaSiMPaTi_1 tarafından 10 Kasım 2005 12:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 10 Kasım 2005 12:27 tarihinde demiş ki:

Bu bir bug deil, yapılmaması gereken yasak olan bişey de deil, Tower' ı hedef seçip ona atış yapmanın neresi yasak olabilir...

towera atis yapiosunda tower dmg alio mu ?

dmgi etrafindaki karsi irk alio

pfff sacmalamaya baslamayin lütfen

bu bir bugtur
dupe gibi glitching gibi lakin bu bugun su anda 1 adi yok AKI nin dedigi gibi KO tarihinden beri varsa bunu bu zamana kadar hic bi gmnin fark etmemish ya da birisinin report etmemish olmasindan dolayidir...[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
incredible, 10 Kasım 2005 13:22 tarihinde demiş ki:
gel pc pc ? anlat bakim şu olayı:D bende bi deyim:) bende diodum bu eleman nasıl vuruyo:S 64 lvlim bende ama bak cahil kalmışım bu olayı bilmiyodum:D:D

aha al bi tane daha ben diom sen ne dion bugtur bu bug bunu yaparsan atarim walla clandan :D:D:D

gerci kelebek moradi glitchten banlattirdi ama onu artik oraya gelince bi temiz döverim banlamaktan daha zevkli olur bu :D:D:D[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...