Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

http://forum.knightonlineworld.com/

Sayk0

Öne çıkan mesajlar

said:
brc_gondor, 10 Kasım 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
sen daha ii bilirsin =) sayk0 cypherdaki en çok dupe yapılan şey elf beltti bilirsin :D benimki silinmedi =) çok şanslıyım walla 9gbye almıştım şimdi 17gb ohhh..........

Sanırım bende bişey var... Yada sen yaşın kaç sorusuna saol bende iyiyim gibi bi cvp verdin...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AHMETSAMET, 10 Kasım 2005 18:45 tarihinde demiş ki:
sayko sen cypherda yeni char açtın mı
karus

son 10 gündür Themilitan diye bi Paper Mage var onunla Oynuyorum ( seni kestim ) :)[signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Server : Cypher
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

Artık işim allaha kaldı zaten Lee ban yedi benimde oyuna girişim sitenin Forget Pass Bölümü düzelince olucak Çok ezik kalıcam buna eminim ama yinede arıcam bişiyler :([signature][hline]Nick : Sayk0
lvl : 62 ( Az kaldı 63 olcam :D )
Job : Warior
Clan : DarkFeaR
Sosyal ağlarda paylaş

Lee banlandı hadi yaramızı saralım dedik yeni char açtım 60 yaptım tam shelleri çektim para dahil herşeyim silindi şimdi çıplak çıplak dolaşıom yakında K.E ye by by diyeceğim galiba :(:(:(:(:([signature][hline]Nick : Lee/:ToxiCity:
lvl : 6x
Job : Paladin
Np : 61xxx
Durumu : Ban Yedi ( Knight Chash Maduru )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...