Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

50gb uzeri yasaklama

w00t

Öne çıkan mesajlar

LOL iyide amaç nedir bilinmez wipe oldu dendi karma item silindi yama geldi dupe devam ediyor çokmu zor yani,dupe yapan adam bulur acc her chara koyar 2.1 milyar vb.Salaklık hat safhada yada bu adamların kafları basmıyor koskoca şirket birde server yönetimini bıraktıkları adamlara bakın pfff[signature][hline]Yıllardır Türklerin Kanayan Yarası
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Miqrop_AmidoN, 10 Kasım 2005 20:17 tarihinde demiş ki:
said:
KoRn3R0Th, 10 Kasım 2005 18:25 tarihinde demiş ki:
iyide saçma sapan bişey yani 50gb üstü itemler satılıyo artık dün +6lycon için 67 gb isitiyodu yani bu saçma bişey.....
bence sınır 100 olmalıydı....

sınır sadece Gold bar da coins de diil^^ gold bar dupeciliğine bi son wermek için+ en sonunda da bi şey daha demiş oraya da düpeşediğiniz itemleri trade yapamıcaksınızd demiş.

lol benimkini nie alıntı yapotnda böle açıklama yaptın^^?benim dediğim daha mantıklı bişey....100gb sınır olmalı yoksa saçma olur...[signature][hline]İnsalar umutları ve hayalleriyle yaşarlar....

Ke Sucks

[Bu mesaj KoRn3R0Th tarafından 10 Kasım 2005 21:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

50 GB sınırı çoğu oyuncu için makuldür, benim gibi dupe korkusundan bir mok almayan ve para biriktirenler, ya bir kaç acc. böler parayı yada itema yatırım yapar. (Birdaha item silinmeyecek deniliyor)

Yararları;

1-Ne kadar dupe yaparsan yap satma ve nerdeyse sonsuz paraya sahip olma şansın azalıyor.(Dupe için açtığın 1 tek acc. yakalansa hepsi banlanacak deniliyor)

2-Hemen hemen her serverda uçuk olan fiyatlar mecburen aşağı inecek.(Max. item fiyatı 2.1milyar olacak mecburen)

3-Duperlar para ve GB olarak saklayamayacakları için parayı mecburen item olarak tutacaklar ve duperları yakalam çok daha kolay olacak.

4-1lvl-lvl50 arası bir acc. de 2.1 m görüldüğünde hemen dupe taraması yapılacak bu acc. ile trade yapılan herkeze. (Bu benim duyumum)

Özetle legal oynayan kimseye para sınırlaması koymaz ;)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:170.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bu 50 gb üzeri trade block doğru... Ben Cypherdayım karakterimin bankasında 68 gb var. Ve geçenki dupe siliminde wipe diyosunuzheralde işte onda hiç bir itemim silinmedi. sadece 50 gb yi geçtiğim için trade block yedim. Açılacağını umut ediyorum. Açılmazsada artık üstüne bi bardak su... şimdiye kadar herkez açılır dedi ama bu gece belli olacak büyük bir ihtimal.... tekrar yineleyim dupe item yok karakterimde...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 10 Kasım 2005 21:17 tarihinde demiş ki:

2-Hemen hemen her serverda uçuk olan fiyatlar mecburen aşağı inecek.(Max. item fiyatı 2.1milyar olacak mecburen)

eskiden 350 milyona roc satiliodu ben almaya kalktim adam 500m cekince dedim noluo iste o an oyuna dupenin girdigi andir (büyük bir topluluk olarak)[signature][hline]Owned By ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BesT, 10 Kasım 2005 21:18 tarihinde demiş ki:
4.madde biraz şaçma sanki ... mesela yeni char a item alcam fln para transfer etcem lwl 50 a kdr beklemek zorundamı olcam pehh

Saçma değil dupe taraması yapılacak, trade block değil. Teknik olarak 60' ın altında okadar paraya sahip olmak imkansız, ya dupe tur ya banka. Bankaysa sorun yok dupe ise ban ;)[signature][hline]----------------

Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:170.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...