Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Instrumental Gothic / Horror

Draven

Öne çıkan mesajlar

Hey,

Arkadaslar, instrumental gothic sarkilar istiyorum. Ornek olarak, Bram Stoker's Dracula 'nin veya Interview with the Vampire 'in soundtrackleri gibi.

Lutfen bana gothic/metal/punk/munk/zurt onermiyiniz, cunku vokal istemiyorum. Moonspell guzeldir, ama irreligeous albumunun encok sevdigim sarkisi bastaki acilis sarkisiydi, o yuzden ortestral olucak, koro olursa olur (Omen filmindeki sarkilari gibin mesela).

Bu tur muzik yapan insanlar varmi. Onun disinda Blackmore's Night gibi folk gruplarida olur, ama buyuk tercihim instrumental olmali.

Sagsan soldan topladim bir suru korku filmli soundtracki, soyle atmosfer katacak korku tarzi sarkilar varsa daha baska onerin lutfen (mesela fallout'un soundtrackleride cok hos).

Evet biliyorum cok sey istiyorum ama su sira acil olarak lazim.

Simdiden tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Bulabilirsen Gormanghast CD'sinde (internetten mp3 olarak indirebilirsin) gerçek gotik, melankolik aryalar bulabilirsin. Ama bahse varım 5dk'dan fazla dinleyemezsin, öldüm ben.. Kitap ömrümden ömür yedi zaten bitene kadar, şarkılarla sapıtıodum :)[hline]Semi-Dr. Quinthalus
ICQ UIN: 1957744
MSN Messenger: [email protected]
Burt "Quinth" Varela
[b]Monte "Quidvant" Scola

[b]Ollie "Quidot" Konecny
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
said:
EagleEye, 21 Eylül 2002 02:59 tarihinde demiş ki:
nightwish gothic metalmi
o zaman gothic metal istemiyorum[hline]

degil zaten hehe nightwish power direk

Lake of Tears gothic deyince aklima gelir aninda[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 12 Ocak 2003 19:42 tarihinde demiş ki:
nin yapmıyormuydu quake inkileri ?[hline]Sam, 12 Ocak 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da

Uçan Sam
lol aynı geyiği volfied yapmış öbür başlıkta..
bugünlerde bende bişe var insanlarla aynı şeyi söylüyorum paso..[hline]Sam, 12 Ocak 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
eski günlerimde olsam çesmastır'ı da pataklarım da

Uçan Sam
Sosyal ağlarda paylaş

said:
yberian, 12 Ocak 2003 22:08 tarihinde demiş ki:
lacrimas profundere'yi deneyin....
tabii ki my dying bride

Lacriması dinleyipte trip e girmeyen bi insan insan diildir abi..hemen dinlioruz..

Lacrimas Profundere - Black Swans [hline]Karanlık bir gecede göğe bakarken.Niye gözlerimin dolduğunu kimse anlayamayacak Gizli gizli, Ruhunu okşarken.Dudaklarını okşadığımı kimse bilmeyecek.Ve yaşadığım güzelliği....

Sosyal ağlarda paylaş

industrial goth istiyorsan yamacıma gel cicim, ilacın bende :)))

öncelikle hocico öneririm, kazaa'da var parçaları.
efendim suspiria fena diil, birkaç bir şeyler bakabilirsin.
wumpscut öneririm, bence çok iyi.

hmmm, bunlardan gayrı, 13 candles tavsiye ederim, ama o pek bulunmuyor, arıycan...

efendiciime söyliim, rosetta stone olabilir, switxhblade symphony bence çok güzel ama bu daha ziyade gothic'e kaçıyo industrial parçaları olmakla birlikte.

bu yazdıklarımın hiçbiri "metal" diil, kulağın gothic'e yakınsa ve industrial seviyorsan takılabilirsin. beğenirsen haber et, daha yaziim :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...