Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mage ve roque

asiiiii

Öne çıkan mesajlar

evet 2 li gelirlerse kesmek zor ama defansım çok ii yatıramaazlar diorsan o zaman manes of fire ile rahat indirirsin ... bn çok rahat alıorm bana böle 1500 falan koymassa bi asas ... heal tüpü + manes of fire zaten en az 600 koyuyor durmadan 600 bide nova ile thorn caktınmı gidior.[signature][hline]Nick:Kicken
LvL:4x
Server:Ares
Job:Archery
Clan:---
Nation:Human
Sosyal ağlarda paylaş

teke tek geldıklerınde kurtalamıyorlar manes mi ne ole bi skıll var ama cok yakından attıgı ıcın teke tek te kurtulma sansları olmuyor 400 700 arası cok serı vuruyor ama 2 kısı geldıklerınde tekıne atıyorum skıllerı tam yatıcak kacıyor uzaga skıllı atamadıgımdan oburune baslıyorum adamlar usunmeden 1 saat ugrasıolar bende hp yupu bitince town bu yuzden 1 aydır oboya gidemıyorum :( heryandan roque fırlıo
Sosyal ağlarda paylaş

lupin tek geldıklerınde master oldugunu dusunelım 42 tane lıghtınge verıceksın gerısı fire olsun ddirek adam stafflan 2 tane vuruon hayatından bezıyo ztn oturup kalkıo filan oldur diye beklıo osekıl warıor bile kesersın ama 2 ye 1 de olmuyor paperım ztn ustumdede 45 df var onlar olmasa tam yalan olcam 2 spıke ta yerde
birde bişi sorucam df veren giysi olarak sadece kafalık var dimi
Sosyal ağlarda paylaş

umm sinlere kar$ı 2v1 baya zordur iyi dd ister tabi playera bağlı. eğer dd'n warsa i$in daha kolay, durdugun yerden gozune kestirdigini 56 skilliyle indirirsin. sora 2. ye geçersin gene aynı $ekılde bağlarsın ama dd yoksa i$in biraz daha zor 1v1 tamam ama 2v1 zorlar.[signature][hline]Nick : The_sTRom
Lvl : 69
Nation : El-Morad Arch Mage
Clan : PositivE
Server : Diez

[Bu mesaj AKI tarafından 10 Kasım 2005 09:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

the strom bişi dicem mesela senn defans falan kac ? papermısın ? bide 411 ile 1 vs 1 de alabiliormu seni ? veya ::batman:: seni alabiliromu ??[signature][hline]Nick:Kicken

Nick:UltraslanTr
LvL:5x
Server:Beramus
Job:Paper
Clan:MASSACRE_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 10 Kasım 2005 10:00 tarihinde demiş ki:
the strom bişi dicem mesela senn defans falan kac ? papermısın ? bide 411 ile 1 vs 1 de alabiliormu seni ? veya ::batman:: seni alabiliromu ??

650 normal def 35 dd var, 411 in vurdugu spike ahım $ahım bi dmg degil ama adam harbi cok iyi combo yapıyo. bi kere üst üste 1v1 yaptık 2 kere. 2sindede o aldı, 2-3 gun sora gene 2 defa 1v1 yaptık bu sefer 2sindede ben aldım :) batmanle 70 oldugundan beri hiç 1v1 yapmadık o 68ken 1 kere yapmı$tık dot manyağı yapmı$tım townlamı$tı :)[signature][hline]Nick : The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AKI, 10 Kasım 2005 10:05 tarihinde demiş ki:
said:
lupin, 10 Kasım 2005 10:00 tarihinde demiş ki:
the strom bişi dicem mesela senn defans falan kac ? papermısın ? bide 411 ile 1 vs 1 de alabiliormu seni ? veya ::batman:: seni alabiliromu ??

650 normal def 35 dd var, 411 in vurdugu spike ahım $ahım bi dmg degil ama adam harbi cok iyi combo yapıyo. bi gün üst üste 1v1 yaptık 2 kere. 2sindede o aldı, 2-3 gun sora gene 2 defa 1v1 yaptık bu sefer 2sindede ben aldım :) batmanle 70 oldugundan beri hiç 1v1 yapmadık o 68ken 1 kere yapmı$tık dot manyağı yapmı$tım townlamı$tı :)
[signature][hline]Nick : The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

eeuhehuhue :) anladım ... ya batmanı nasıl townlattın :S rebelde20 yi 1vs1 de hiç zorlanmadan alıor... ben diezdeydim ama sattım charımı rogue orctum 63 lvl .. senle 1 kes karılastık ondada sen aldın :D yarısına gelmedi canın :DD ya rebelde20 bence saglam adam değil ben 1 vs1 de alıordum onu çok kolaydı defansı yoktu attack iiydi mesla diewitmykiss vardı ... o çok sglamdı en fazla 400 vuruordum :DD düşünsene spike ile 400 :D[signature][hline]Nick:Kicken

Nick:UltraslanTr
LvL:5x
Server:Beramus
Job:Paper
Clan:MASSACRE_
Sosyal ağlarda paylaş

bende paperım defansı en fazla 697 ye cıkarttım dahada cıkmıyor ztn paperda hem hp hem defans verıcek takılar olucak mp verenlerde iyi oluyu mesela agate eanıng rom gibi dd lerıde taktınmı in ib de aldınmı sendenkralı yok cz de asas yalan warıor yalan battle ra yaklasmıcan bi tek bi tormentte 700 hp n kalıo sonra adam tek atıo caturt dıye yerdesın
Sosyal ağlarda paylaş

rebelde denen herif coook zorlanmadıkça hiç bi şekılde def kullanmıyo spear dd shield vs. olsun ama ben dıkkat ettım cogu zaman batman kullanıyo e tabi afedersin bu rebeldenin salaklıgı, ben nası townlattım 80 spear def vardı +5 spear bot, kafalık, kolluk ve hat, 1de iron beltten gelen 10 spear def, e tabi adamın vurdugu 300,350 e ben herife atmı$ım 15-20 tane dot, çatır çatır yanıyo kovaladım kovaladım kesemedim kaçtı :P[signature][hline]Nick : The_sTRom

[Bu mesaj AKI tarafından 10 Kasım 2005 10:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada diewithmykiss'i çok severim çok iyi bi elemandır, sanırım sattı charı su anda baskası oynuyo :([signature][hline]Nick : The_sTRom

[Bu mesaj AKI tarafından 10 Kasım 2005 10:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asiiiii, 10 Kasım 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
bende paperım defansı en fazla 697 ye cıkarttım dahada cıkmıyor ztn paperda hem hp hem defans verıcek takılar olucak mp verenlerde iyi oluyu mesela agate eanıng rom gibi dd lerıde taktınmı in ib de aldınmı sendenkralı yok cz de asas yalan warıor yalan battle ra yaklasmıcan bi tek bi tormentte 700 hp n kalıo sonra adam tek atıo caturt dıye yerdesın

:D[signature][hline]Nick : The_sTRom
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...