Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk ün Düşmanı Yine Türk

ChALLeNgE

Öne çıkan mesajlar

Sen benim söylediklerime inan , chris'in shard'i silinmedi , DD helmeti ve shell pauldronu ve son 2 haftanin CSW'sinden gelen bir mktar para gitti.

KeLLy'nin cok itemi gitti. CS +7 silindi. Gecen hafta isiloon'dan düsen CS'yi verdiler sanirim upgrade pesindeydi.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 10 Kasım 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
APONH la SoulSlayer item kaybetmis gibi duruo bi de ::infi:: den +2 rol +8 shell gitmis

APONH'un CS +7 gitti , ROL silindi ki 2 hafta once isiloon'dan düsmüs ve eksik diye ona verilmisti.

Ya neyse konu Kitties degil ama sunu cok net gördüm en üstten en alta kadar hemen her kisinin birseyleri gitmis. 100'e yakin insanla konustum. Hicbirseyim silinmedi diyen 1 kisi cikmadi .[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LordBowman, 10 Kasım 2005 02:04 tarihinde demiş ki:
duck oyunu bıraktı alper abi itemleriin büyük bi kısmı gitmiş totoshdan giden bişey varmı

heh simdiye kadar char ismimi hic yazmamistim. Sen yazdin simdi xD . Bende giden bir tek Belt Of Life ile kasadan unique coin onun disinda mage earringler , ROM , ROL , elixir +8 , complate vs. hepsi temiz ve duruyor

Evet Duck_ birakti. 4-5 parca itemi silindi hadi takilar gelir bosslarla , DM yada isiloon ile ama CS +7 :S morali bozuldu ve birakti.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...