Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

greyhawk!!!!!!!!

_stratavorious_

Öne çıkan mesajlar

walla az once ona muazzam dupe yusunden ban yedın dıye yazdılar..nasıl oluyorsa muazzam :) dun zaten cz de vurdum vurdum 1vs1 ken olmedı bende cekıp gıttydım tanımıyodum yanı .. ama dun tanıdıydım tuh bısdaha kapısamıycazmı yanı...[signature][hline]ares
lvl 64 prıest
Sosyal ağlarda paylaş

Greyhawk kadar çok dupe yapan adam yoktur bu serverda. Kaldıki kendisi ilk macroculardandır. Lvl 50+ olduğu zamanlardan bilirim onu ashlerde dtslerde macroya bırakırdı charını. Hatta bigün üzerine DM çekip kestirmiştik bunu, macrodayken ss falan aldık foruma koyduk ama bi şekilde sıyrılmıştı ordan. Raşitlerinde önde gidenlerindendi.

Imangucu diye klanımız vardı o zamanlar heyy gidi günler :)[signature][hline]_________________
--------------------
Name__: Grry
Server__: Ares
--------------------
Sosyal ağlarda paylaş

Greyhawk aktif oalrak dupe yapan biriydi...Daha önce hur11cane arkadaşımızın greyhawkdan aldığı ROM silinmiş ve hur11 banlanmıştı....

Greyhawk ben ne kdr alıp satıyom desede gözümle şahit oldum birgün +7/12shell helm vardı mercantta arkadaş gitti aldı helmeti veeeee 2dakika sonra tıpksınn aynısı +712dex shell helmet çıktı mercanta:S[signature][hline]İnsalar umutları ve hayalleriyle yaşarlar....

Ke Sucks
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...