Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trade Block Yardım...

abudant

Öne çıkan mesajlar

beyler ben cypherda oynuyorum gecen gece baska bir account alıp o accounta 50 gb falan gecirdim. o karakterde hic dupe item yok sadece gb var ve ertesi gün *The character is blocked for trading* işte anladığınız gibi trade block yedim... Bu block açılırmı sizce yada açılması için ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
abudant, 09 Kasım 2005 15:30 tarihinde demiş ki:
beyler ben cypherda oynuyorum gecen gece baska bir account alıp o accounta 50 gb falan gecirdim. o karakterde hic dupe item yok sadece gb var ve ertesi gün *The character is blocked for trading* işte anladığınız gibi trade block yedim... Bu block açılırmı sizce yada açılması için ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim

hoca 50 gb de , abartmışın biraz , çok sıkı geçirmişin yannız
, arakdaşta 40 gb ye yakın vardı açıldı trade block adamın
açılabilir ,bişi olmaz sanırım dert etme[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 09 Kasım 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
iyi de bunu bize söylemen ne fayda edecek. Günah mi cikarticaksin
2 sey olacak

1- trade block kalkacak muhtemelen bir miktar esyan ve GB silinecek

2- temelli ban yiyeceksin

ben dedimki karakter 1 level. yeni açılmış karakter hiç item yok sadece gb var... hiç biride dupe değil zaten dupedende anlamıyorum.... belki bileniniz vardır açılırmı diye sordum sadece. neden ban yiyeyim bişey yapmadımki
Sosyal ağlarda paylaş

merak etme açılır trade block ama en az 10 en fazla 20 gün arasında bişe yde açılıo bizim ark ın charında chyper da 53 gb 7 tane +6 dark vane 2 tane +8 shard wardı trade block yedi 14 gün sonra açıldı hiç bir item gitmemiş ama dupe kontrolu yapılınca sadece gb ler ve dark vane ler kaldı biliosunuz forgotten itemleri silinmio o yüzden
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TrolL, 09 Kasım 2005 20:08 tarihinde demiş ki:
merak etme açılır trade block ama en az 10 en fazla 20 gün arasında bişe yde açılıo bizim ark ın charında chyper da 53 gb 7 tane +6 dark vane 2 tane +8 shard wardı trade block yedi 14 gün sonra açıldı hiç bir item gitmemiş ama dupe kontrolu yapılınca sadece gb ler ve dark vane ler kaldı biliosunuz forgotten itemleri silinmio o yüzden

aga bende hiç item yok sadece 3,5 sayfa falan gb var 50-60 gb ye yakın işte. tüm itemlerimi sattım bu kadar para etti. yani karakterde ne item var ne başka bişey sadece gb var ve trade block yedim. olay bundan ibaret
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 09 Kasım 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
pffffffffff yeni char actin banka olarak oraya attin 50+ GB ve dupe degil. Madem charina bu kadar güveniyorsun neden ikinci bir char acma geregi duydun ?

cok gördük banka charlar. Ben sahsen o tür charlarin direk silinmesi taraftariyim

cünkü karkaterini satıcaktı

sütten cıkmıs ak kaşık bey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...