Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzleyen var mı acaba, dünyanın en kötü filmi...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

leprechaun serisi var.
japonların power rangerstan pek de hallice olmayan canavarlı filmleri var. herbiri başka bi kült olmaya aday.
hint filmleri var. özellikle aksiyonlu(!) olanlar.

edit: flash gordon'u yazmayı unutmuşum :)

onları izleyin ondan sonra waterworlde, postacıya, matrix reloadeda falan laf atarsınız :D[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 02 August 2003 00:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 02 August 2003 00:24 tarihinde demiş ki:
leprechaun serisi var.
japonların power rangerstan pek de hallice olmayan canavarlı filmleri var. herbiri başka bi kült olmaya aday.
hint filmleri var. özellikle aksiyonlu(!) olanlar.

edit: flash gordon'u yazmayı unutmuşum :)

onları izleyin ondan sonra waterworlde, postacıya, matrix reloadeda falan laf atarsınız :D[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

[Bu mesaj Grudge tarafından 02 August 2003 00:25 tarihinde değiştirilmiştir]

waterworld'ün bu kadar aşağılanma sebebi hatırladığım kadarıyla 150 milyon $ kadar (ki yanlış olabilir ama gayet yüklü bir miktardı) lık bütçesiyle böle bi film çekilmesidir ve doğal olarak hüsran olmuş
kevin costner kendi madmax'imi yaratiim demiştir ama eline yüzüne bulaştırmıştır

popüler post-apocalyptic dünya yaratma sevdasından vazgeçmeyen kevin abimiz bu seferde the postman'ı çekmiştir o apayrı bir hadisedir
imho, gayet saçma ve sıkıcı bir filmdir kendileri[hline]Sic vic pacem, para bellum.
Sosyal ağlarda paylaş

walla gidip paralarını saymadım adamların.
filmi kevin costner diil de abdurrezzak abi(???) yapsaydı beğenir oha süper film derdi herkes. sırf ünlü biri çuvallamış diye en kötü ünvanını ona yapıştırmak haksızlık olur (gerçekten kötü filmlere :) ). hem de en az, filmde ünlü biri oynuyo diye beğenmek kadar...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 01 August 2003 20:44 tarihinde demiş ki:
ehe evet o film sadbutcher

hmm ben onun masaldan alıntı oldugunu bilmiyodum
zaten küçük sayılırdım onu izledigimde

ehe filmde baron atıyla suya düşüyodu
sonra kendi saçından tutup kendisini suyun üstüne çekiyodu atıyla beraber( yürü be barona bak helal valla )

Hehe sonunda şehrin dışında kamp kurmuş Osmanlı Sultanının ordusunu bir yerlebir edişleri var of yani bende VHS olarak durur halen film abzürd film olarak saklarım.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

Dunyanin en kotu filmi ne yazikki 1 tane degil , 2 tane ve ikiside ayni yonetmenden , yani dunyanin en kotu yonetmeni
Ed Wood`dan cIkma.
GLEN OR GLENDA
PLAN 9 FROM OUTHER SPACE
Bu iki filmin yurtdisindaki bir cok sinema bolumunde okutuldugunu biliyorum."Bole filim cekicekseniz , sittirin gidin" seklinde yorumlar dondugunu , o sinema bolumlerinden.
Ama bence sIrf bu iki filmi degil , adamIn cektigi butun filimler cok kotu.Zamaninda ayni kotu film efsanesi "DUnyayi Kurtaran Adam" icinde donuyordu.Bundan 4-5 sene evvel Istanbul Film Festivalinde Ed Wood`un filimleri , gene dunyanin en kotu filimleri ve yonetmeni tanitimi altinda yayInlanmIstI.Aranizda seyretmeyen varsa , ozellikle bu iki filmi kesinlikle kacIrmamalI.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 04 August 2003 13:05 tarihinde demiş ki:
abi postman amerikan film sektorunun sonudur resmen
ulan dunyayı herkes kurtardı bi hallaccılar postacılar bide genelev mamaları kaldı
dur postacılarda kurtarsın[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
Ph'nglui mglw'nafh cthulhu r'yleh wgah'nagl ftgagn
I am not fat you asshole, I am just big-boned.
Screw you guys; I am going home.
You must respect my authoritaaaaaaa.
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa

MUAHAUAHUAHUAHAU buna yarıldım işte asfdsdfdsfsf kendimden geçtim mesajı görünce :-D[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...