Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne yaptıysam olmuyo arkadaslar oyun calısmıyo ??

nightmares

Öne çıkan mesajlar

beyler oyunu bırakmıstım tekrar baslama kararı aldım ama oyunu yukledim sonra asagıdaki hatayı verdi...

arkadasın biri manual yukle dedi onuda yaptım olmadı yardım edin ya oyundaki arkadaslarımı ozledim tekrar girmek istiyom oyuna HELP ME PLSSSSSSSSSSSS !!!![signature][hline]endless_nightnare

[Bu mesaj nightmares tarafından 09 Kasım 2005 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj nightmares tarafından 09 Kasım 2005 11:52 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

bence hiç girme herkez kudurmuş bi vaziyette ve bugünden sonra yaklaşık %50 türk bu oyunu ya kosp ile oynucak yada bırakıcak (oyunun iyice b.ku çıkıo)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 136.xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıldı :(
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

patch leri tekrar yükle yada güvendiğin bi cafeye gidip hazır yüklü bir makineden cd ye aydet onu kopyala bilgisayarına[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun 1299 clientını indirip autopatch yapmayı dene. bide sendeki eski clientsa (kodan kalma) manuel yükle diicem ama onu denemişsin.

bide "mongollar - olmuyor" şarkısını indirip dinle belki işe yarar eheh[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

ohohohoho o adamlar çoktan banlandı be :D
xtx dupe ten banlanmıştı ama diğerini hiç görmedim desem yeri :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım ben daha yeni KO dan kalan client ile oyunu yükledim senin yaşadığın sorun şu. Ko dan kalan client ile oyunu kurunca auto patch yaparken program 1298patch ni atlıyor ve yuklemiyor. 1298 patch yüklenmediği zaman böyle bir hata veriyor. Ko dan kalan patch ile kurmak istiyorsan 1298 patch bulman gerekiyor. Ama KE nin ftp serverinda yok kaldırmışlar benim evde yüklü olduğu için kuarabildim. Senin yapacağın yeni clienti yüklemek olacak.

Knight Online 1299 Client (www.download.com)

Bunu indir sonra bilgisayara kurup patchleri yükle. Başka seçenekte en yakın bir internet cafeye gidip CD ye yazdır.[signature][hline]Sm00th - [Banned]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...