Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Trade Block Yiyenlere Müjde

JoNyBLaCk

Öne çıkan mesajlar

Bu gece Trade block yiyen charları araştıracağız ve Trade yapmalarına izin verecegiz. Eger charınız goldbardan dolayı Trade Block yemişse bu bloku kaldıracagız. Önümüzdeki günlerde bu gibi sorunları çözecegiz ve NPC'lerle goldbar trade yapılmasını yasaklıyacagız.

Kaynak : https://www.knightonlineworld.com/

hadi gene iyisiniz :D[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
BANLANDI :(
Sosyal ağlarda paylaş

benim anlamadıgım NPC'lerde gb alıp satımı kalkıcakmış
eee gb olmazsa nakit para taşıcan nakit taşıyınca bildigim kadarıyla 2 milyarı geçince eksiye düşüyo sanırım ??[signature][hline]Nick : Khrull
Sosyal ağlarda paylaş

Artık (-) ye düşmüyo paranız.... Kasanıza ve üzerinize maximum 2.1 Milyar para alabiliyorsunuz..1 coin daha geçse almıyo geir atıyo paranızı.. Anlıcanız işimiz zor düşünsenize 30 GB lik bi elf belt alacaksın 2 char mı verecek parayı LOL! :D
Sosyal ağlarda paylaş

aslında bu merchanta 999.999.999 sınırını kaldırsalar ve para 2 milyarı geçince eksiye düşmese hiçbir sorun olmaz... trade ile alışveriş yapan ya hackleniyor yada kekleniyor dolandırılıyor :D şu merchantın fiyat sınırını yükseltseler belki güzel olur[signature][hline]Nick : Khrull
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar merak ediyorum ben goldbar yüzünden hack yemiştim ama acaba diğer itemlerimi inceleyiptemi açtılar? ona göre itemlerim sağlammı sağlam değilmi öğrenmek istiyorum[signature][hline]Server: beramus
Lvl:61
nick: DieFORme
np: 30.xxx(eziğim ama lvl kasıyorum bu ara sadece:D)
Job: Asassin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoNyBLaCk, 08 Kasım 2005 09:06 tarihinde demiş ki:
aslında bu merchanta 999.999.999 sınırını kaldırsalar ve para 2 milyarı geçince eksiye düşmese hiçbir sorun olmaz... trade ile alışveriş yapan ya hackleniyor yada kekleniyor dolandırılıyor :D şu merchantın fiyat sınırını yükseltseler belki güzel olur

Katılıyorum +1[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...