Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

evet ben de oyunu bırakıyorum....

kertenqele

Öne çıkan mesajlar

evet arkadaşlar bende kararımı verdim ve oyunu bırakıyorum bu oyunun sonu yok.bence daha fazla bağlanmanın bi anlamı yok .hepinizi çok özleyeceğim.muhabbet etmek isteeyenlerle msn den konuşabiliriz .benim msn [email protected] itemleri de vercem birine bırakcam.bu oyunun hiç bi mantığı yok benceçhadi size kolay gelsin...[signature][hline]Nick: Kertenqele(Warrıor)
Level: 6x
Np: 1xxxx
Clan: Canım nereye isterse :D
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de uzun süre oynadım.Geçen sene başladım.Item'miş şuymuş buymuş herşeyi yaptım.Ama oyunun amacı yok.CZ ye geçince zevki çıkar filan dersiniz.Yok oyun gerçekten kötü hale geldi.Artık eskisi gibi olur mu bilmem.Şu aralar sadece haftasonları giriyorum, o da bazen.Girdiğim zaman da role-play yapıyorum zaten :)

Diyeceğim şu ki oyundan şu an zevk almak çok zor.Hala eski heyecanla oynayanları tebrik ederim..Seni de tebrik ederim bıraktığın için :)[signature][hline]Hey teachers, leave them kids alone,
All in all you're just another brick in the wall.
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden StarCraft oynardım , 3 sene netten oynamışlığım var , sonra sc den bi arkadaşım knight a alıştırdı , mmorpg tipi oyunlar daha öncedende ilgimi çekmişti hep,sonra bilmemne lvl 10 oldu 20 oldu 30 oldu 40 oldu derken bıraktım StarCraftı çünkü ikisi bir arada olmuyodu yada çivi çiviyimi söktü denir artık bilemem, bu oyunda 60 ı geçtikten sonra bi sürü sinir olup bırakmak istediğim yerler oldu , lvl 62 %30 dan %0 a düşmek gibi , üstüne oyundan iice kopmak için shell padimi anvilde bile bile kırmak gibi , sonuç olarak en son orc yaptırdım charı , oyunda en çok sevdigim arkadaşımın orc oldunu anladım sanırım , ve orc oldum , üstüne 4 lvl kastım ve şimdi bırakamıyorum bırakmakta içimden gelmiyo 4 lvl sonra 70 skilli geliyo vs vs vs vs vs vs daha bi çok şey ,kertenqele dostum burdan sana bi tavsie , sword dancing ini açıp, oyunu bırakma
çünkü yeni yeni zevki çıkmaya başlıyor oyunun.......[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

2FastAnd2Hard
SS'in deki chara bakınca sağlam dupe kastığını görüyorum. Sendeki hp benim hp pointim 97 olmasına ve lvl 67 olmama rağmen yok. +140 dex de oha dedirtecek cinsten. Resistleri konuşmuyorum bile. Ne diyeyim zevk alıyorsan senin zevkin tabi...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

str yi +12 yapabilecek kac unique var (uzerine aynı anda takabilecegin?? )
bide bu unique in + kac olması lazım dusun iyice bi ;)
ayrıca hp ve def cabası hp 1200desek +1500=2700 h
400desek lvl 60 defsa !+300ac =700 etsin vs..
nasıl olur bende merak ettim ? :)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

aynen katiliyorum bilinc.
hissetmi$tim zaten böyle bi$ey oldugunu.
full chitin +6 lı warriorla ayni AC war adamda
HP de warriora yakin hani.
eheheh afacan :P
ama yaptigin dupe e saygi duyuyorum o ayri.
serverin igrençliginin hakkini vermi$sin.

[Bu mesaj chiv tarafından 07 Kasım 2005 11:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
w00t, 07 Kasım 2005 10:57 tarihinde demiş ki:
str yi +12 yapabilecek kac unique var (uzerine aynı anda takabilecegin?? )
bide bu unique in + kac olması lazım dusun iyice bi ;)
ayrıca hp ve def cabası hp 1200desek +1500=2700 h
400desek lvl 60 defsa !+300ac =700 etsin vs..
nasıl olur bende merak ettim ? :)

Arkadaşın açtığı konuyu çok dağıttık ayıpta oluyo ama madem sordun cevap vereyim , str yi 12 vermesini sağlayan item korkutucu bi rakamda olsa IRON NECKLACE ( +3 veya üstü olması gerekiyo )
Ek olarakta fr ye bakarsak arkadaşın 1 tane +3 rogeu earringi var vede + sını bilmeğimiz bir elf metal earringi ,rolde kaç lr oldunu bilmiyorum o yüzden hesabını yapamadım[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: Owned_By
Server : Ares
Lvl: 66
Nation: org :D
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 07 Kasım 2005 11:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma sana konuyu dağıttığım için ama sana akıl veren arkadaşın üzerindeki item ve rakamları görünce müdahale etmek istedim. Böyle birinden akıl alman yanlış olur diye. Bu arada sende alınganlık yapma dostum burda her konu kayıp gidiyor. OLuyor öyle konu konuyu açıyor işte...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: Mohikan da takılıyoz bir süre... güle güle w00t
Server: Ares
Durum: 70 mi olsam charı mı satsam?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kertenqele, 07 Kasım 2005 11:57 tarihinde demiş ki:
dert yok tasa yok çok rahatım kasma derdi yok yatma derdi yok np derdi yok yani anlayacağınız canınızı sıkan hiç bişi yok....
knight offline hayat onlineee

charı bana ver warriora tapıyom :D[signature][hline]EnjoyTheSiLence
Fukara

LVL 60,ELEMENTAL LORD

nps : 10x.xxx
nation : karus
server : dies
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...