Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pire???

Pingu

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
pire tasmaları var onları kullanabilirsin. ayrıca pire öldürücü özel şampuan veya türevi köpükler var. onları kullanmanı tavsiye ederim. her zaman daha doğru bir adım içinde veterinere danışmak lazım. veterinerden daha fazla bilgi istemenizi öneririm.[signature][hline]| ===> orc_lord <=== | leverne vistas!|
|Buddy/Old|Buddy Webpage|Pati Pet|KTB için..|
Sosyal ağlarda paylaş

Pire tozu hiç bişeye yaramaz. 10 milyona satılan bir ilaç var ismini unuttum. alıp ensesinden damlatıyorsun ilacın tamamını. İnanılmaz bir şekilde o gün döküyor bütün pireleri. Uzun süre oluşmasını da engelliyor. Yanlız o gün kedi baya kaşınacak.Sonra çok rahatlıyor.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 05 Kasım 2005 01:37 tarihinde demiş ki:
Pire tozu hiç bişeye yaramaz. 10 milyona satılan bir ilaç var ismini unuttum. alıp ensesinden damlatıyorsun ilacın tamamını. İnanılmaz bir şekilde o gün döküyor bütün pireleri. Uzun süre oluşmasını da engelliyor. Yanlız o gün kedi baya kaşınacak.Sonra çok rahatlıyor.

enseye damlatılan en etkın pıre ılacı stronghold(pfizer firmasına ait) adındakı ılactır.fıyatı emın değilim 15-20 ytl olması lazım.
enseye damlatıldıktan sonra derıyle emılen ılac kana gecer ve butun vucuda dağılır.ilaç bulunan kanı emen pirelerde sızlere ömur.enseye damlatılmasının sebebı hayvanın yalayarak ilacı yutmamasıdır.tozlar kedı ve kopeklerde ters sonuclarda yaratabılır.pire tasmaları hala nasıl satılıyor anlamıs değilim.ıslandığında hıçbır işe yaramaz.ayrıca kedıler tasma takılmasınıda kolay kabul etmezler.
bı ilaç olmazsa frontline,spot topon gıbı ilaçlarda kullanılabılır fakat en iyisi stronghold dur.
eğer küçük bır yerde yasıyorsan yada buyuk bas hayvan yetıstırıcılığının yaygın olduğu bır sehırdeysen bu ilacı bulman zor olabılır.ayrıca bir ilaç hemen sonuç verıcek dıyede bısey yok belkıde kullandığın toz yarın işe yaramaya başlayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...