Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telekom'u Protesto İşe Yarıyor!!!

Davion

Öne çıkan mesajlar

said:
Davion, 01 Kasım 2005 19:35 tarihinde demiş ki:
Ülke ayağı kalktı be :) Bütün haber bültenleri ADSL'den bahsedio. Bi dahakine 1024' e geçerse yürüyüş yapalım :)

ahah :D
açılıyo ya site..ama karakterlerde bi sorun var galiba bilmiyorum ben ff kullanmıyorum kullanan biri söylesin sorunsuz oldugunu kudururum yoksa =)[signature][hline]| tóqqíé || garbagé || sadece.gen.tr |
| drum-tr || tama || víc fírth |
| anti-telekom |
Sosyal ağlarda paylaş

Abi HaberTurk'un spikeri teşekkür etti be :D :D

Adam Türkiye'de herşeye zam gelir bu kadar tepki verilmez dedi. Ama 1.5 milyon internet kullancısı özgürlüklerine müdahale edildiğini anladıklarında. Bir bakana bile açıklama yaptırttılar ve olası bir tarifeyi belkide değiştirttiler dedi :P

Toggie tebrik ederim baba harbiden ülkeyi ayağı kaldırdık. Ama tabi bu arada taz'ı unutmamak lazım türkiyede ziyaret edilen mail gönderme sayfasını tasarladı :D[signature][hline]!!!nisriG MafaK
Sosyal ağlarda paylaş

Tamamen başlangıçtayız ama merkezde sadece paticik yok. bir kaç forum ve kişisel çaba gösterenlerde oldu. özellikle basın kuruluşlarını ve rekabet kurumunu direk arayanlar var.

ama gerçekten iyi şeyler yaptığımıza inanıyorum. Helal olsun bize ve bütün destek olanlara.
Sosyal ağlarda paylaş

unutmayacagın gün bugun değil. Bence zafer kazanılmadı sesimizi duyurduk ama sonuc alamadık. göz göre göre o tarife geçerli oldu.

Tek kazancımız 256 limitsizler iptal edilmedi.

Bence olması gereken
512 limitsiz 49
512 limitli 5GB 29

idi.

Ama en büyük işi hakketen yaptık sesimizi duyurduk ve Türk Halkı Kuzudur ses cıkarmaz diyenlerin gözüne soktuk Kuzuyu.[signature][hline]|Chaos Design & Hosting| |Sindarin MMO| |
Ultimatr.Net
| |Storm UO|

Evlenilcek Kız Aranıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Demin babamla haberleri seyrediyoruz. Babam "ulan senin internetçiler çoşmuş bakana açıklama yaptırtmışlar" dedi. Bende dedim onlara isyan ettirtenlerin başında bende varım die. Sen bugun işe gitmedin mi dedi. Gittim dedim site yaptık millete gösterdik doğruları dedim.

Peder bile şaşırdı inanmadı oturdu siteye baktı. Vay be dedi ne biçim bişeymiş bu internet dedi :D

Valla cidden 1.5 milyon kullanıcı bakana açıklama yaptırttık. Telekom müdürünü o tv kanalı senin bu tv kanalı senin programlara katılmaya mecbur bıraktık :)[signature][hline]!!!nisriG MafaK
Sosyal ağlarda paylaş

evet chem'i unutmayalım davion :)
ben de siteyi yeniledim bu arada mail olayı tekrar aktif arkadaslar. tarifeler adam akıllı düzenene kadar yollamaya devam. fazla da abanmayın tabi 1 kere yollayın. yer yer mail içeriğini degistirecem.

edit// link link :D
[signature][hline]| tóqqíé || garbagé || sadece.gen.tr |
| anti-telekom |

[Bu mesaj toggie tarafından 01 Kasım 2005 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taz, 02 Kasım 2005 01:38 tarihinde demiş ki:
yahu bu email.php de en son protesto sayısı kaçlardaydı?
arkadaşın hostundaydı sayaç scripti korkmuş silmiş herif sayaç silindi :D
sayıyı hatırlayan varsa aşağı yukarı bi yerden devam ettirelim

siteye giren ziyaretçi sayısından başla bence[signature][hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Boşuna isyan etmeyin kotalı ADSL kullanın

Ceyhun KUBURLU

ADSL tarifelerinde yaptığı değişiklik nedeniyle tepki alan Türk Telekom’un Genel Müdürü Mehmet Ekinalan, limitsiz ADSL kullanımının Türkiye için çok cazip olmadığını savundu. Ekinalan, ‘Yeni dönem ADSL tarifelerindeki amacımız kotalı kullanımı artırmak’ dedi.

haberin devamı

Hızlı ve pahalı

Cengiz Semercioğlu

Milliyet dün, "ADSL’deki hız limiti yükseldi" başlığını atmış. Evet, doğru.

Dünyanın Ferrari hızıyla bağlandığı internete 256K ile bağlanmak bisikletle gezmek gibiydi.

Telekom en düşük bağlantı hızını 512K’ya çıkararak doğruyu yaptı.

Buraya kadar her şey nefis!
Haberin Devamı

[signature][hline]!!!nisriG MafaK

[Bu mesaj Davion tarafından 02 Kasım 2005 11:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
taz, 02 Kasım 2005 02:56 tarihinde demiş ki:
o sayacla onun hiç bi alakası yok
2800 civarındaydı sanırım en son

evet o civardaydı taz durdurdum mail hedesini tekrar yollarsan bana ekliycem =)[signature][hline]
| anti-telekom | sessiz kalma, tepkini göster!
| tóqqíé || garbagé || sadece.gen.tr |
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...