Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe Wipe zamanı :P

BugsBunny

Öne çıkan mesajlar

said:
pisikopat_5, 06 Kasım 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
dupe ler sılınınce piyasa da mal kalmıyor herseyın fiatı artıyor

öle dionda millet item alamıo döt korkusundan lycaon shard scorpion shield dark vane hell breaker birsürü dupe item kalkıo belki biraz fazla para ödüon ama hiç olmazsa için rahat edio demi? ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 60k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zzz, 06 Kasım 2005 22:28 tarihinde demiş ki:
said:
pisikopat_5, 06 Kasım 2005 22:26 tarihinde demiş ki:
dupe ler sılınınce piyasa da mal kalmıyor herseyın fiatı artıyor

öle dionda millet item alamıo döt korkusundan lycaon shard scorpion shield dark vane hell breaker birsürü dupe item kalkıo belki biraz fazla para ödüon ama hiç olmazsa için rahat edio demi? ...

ole diom ama bende sımdı onun ıcın beklıom
ama adamlar hızlı tarama bıttıkten hemn 5 dk sora cıkartıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

inş birgün bu ... oyun düzelir diom inş birgün adminler oyunda bitane bug,hile vs gibi şeyleri kökünden temizlerde werdiğimiz zaman emek sayesinde keyifli oynabilirz gerçi bnmki hayal gibi görünüo ya neyse bb...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

loooooolll

bir türk bir kosp..orda yazamadım..konu locked olmuş buraya yazayım..ozgur__ adlı user'a cvp

evet ben herşeyi ss almak zorundayım..böyle olanlar oyunda kaldıgı sürece alıcamda..eger saglam degilsen saglam olmak için legal şeyler yaparak kasarsın..humanlar bana diyoki ben sana çok saglam vuruyorum..istedikleri kadar vursunlar..ben hp-ac bunları saklamam herşeyim bellidir..ama.. adam bana 100 mete öteden parazite atıyor yanında ki okçu aptal ise 5li ok atıyorsa o mesafeden buna itirazım var..100 kişi gelin kesin alın 50 np mi ama bunu yapmayın elinize ne geçicek?hayır alıcagınız sadece 50 np bu sizi serverın en saglam adamı mı yapıcak?mantıklı bi açıklaması varsa eger itirazım yok ama açıklama olmayacagına göre?

Neyse..bu şekilde oynamak isteyen oynasın..kimse kimseyi engelleyemez ama böyle olmaz bu.[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:75k+
Clan:Satanic
Sosyal ağlarda paylaş

walla dupe bana sorarsan bilerek engellenmio millet yapıp yapıp satıo zengin oluo taki patch 1264 den 1303 bugüne kadar 1kere dupe yöntemi kaldıran bi yama fln görmedim 1500de çıksa o dupe yine olcak bu iş böle napak :/[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

said:
polifonik_osuruk, 06 Kasım 2005 22:39 tarihinde demiş ki:
loooooolll

bir türk bir kosp..orda yazamadım..konu locked olmuş buraya yazayım..ozgur__ adlı user'a cvp

evet ben herşeyi ss almak zorundayım..böyle olanlar oyunda kaldıgı sürece alıcamda..eger saglam degilsen saglam olmak için legal şeyler yaparak kasarsın..humanlar bana diyoki ben sana çok saglam vuruyorum..istedikleri kadar vursunlar..ben hp-ac bunları saklamam herşeyim bellidir..ama.. adam bana 100 mete öteden parazite atıyor yanında ki okçu aptal ise 5li ok atıyorsa o mesafeden buna itirazım var..100 kişi gelin kesin alın 50 np mi ama bunu yapmayın elinize ne geçicek?hayır alıcagınız sadece 50 np bu sizi serverın en saglam adamı mı yapıcak?mantıklı bi açıklaması varsa eger itirazım yok ama açıklama olmayacagına göre?

Neyse..bu şekilde oynamak isteyen oynasın..kimse kimseyi engelleyemez ama böyle olmaz bu.

gogooogogogogg

ya kanka bugün _Runner_ die bi n00b var anlamadım adam 5 skill çıkardı

sonra biras sonra gene geldi
5 skiil çıkardı nasıl oluyor gerçi kassada beni alamazya

665 + 552 + 153 + 350 + 400 gibi damage verdi :S[signature][hline]Impossible İs Nothing

Np: 190 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaDoBaBa, 06 Kasım 2005 22:35 tarihinde demiş ki:
ahhh ahhh eski günler :( bi aralar shardın 70m oldunu hatırlıyorum chitinin 5m

Ah yaramı depreştirdin. Maykoda adonis ahhhh ahhhh 1m ye chitin 25 m ye shell 4 m ye spell of blastlar shard 10 m neydi beaaaaaaaa kaşındık geldik :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...