Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xgenonda Oynayanlar

lupin

Öne çıkan mesajlar

Uniying belliki normal hayatında ezik bir insanın tekisin. toplumdan itilen ve dıslanan bi insansınki acıklarını ve üzüntünü insanlara satasarak kapatmaya calısıyorsun. normal hayatta zor günlerde sabır dilerim . elemental a da gelince char satın aldım. hesap vermekte zorun değilim. üzüldüm snn için.[signature][hline]Nick:MoonBraster
LvL:6x
Server:Xigenon
Job:Elemantal Lord
Clan:TheMoon
Nation:Karus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YoY, 06 Kasım 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
said:
UniyinG, 06 Kasım 2005 18:44 tarihinde demiş ki:
tabi tabi sen benı cooooooooooooook ıyı tanırsın cunku aynı clandaydık benım yan charım TheM00N clanındaydı

Lem skydestroyer eger sensen vay haline ,eger server acılırsa yedim seni. ahuzhehsa
ben sana küstüm :([signature][hline]Name:GOLD_GANDALF
Server:Xig....
Np:Yp
LvL:Az kaldı 60 olcak :D
Orc
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YoY, 06 Kasım 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
said:
UniyinG, 06 Kasım 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
oyundakı nıckım

====== waitforme =============

Ahuha eger su asasın waitforme isen,sen ancak mage keser veya gurup gezersin..
Teke tek beni alman imkansız ..68 deil 69 olsan bile gene imkansız..Haa 68 archery olursan bir ihtimal beni kesebilirsin..

Ya allah aşkına CZ ve Savaşlarda Waitforme ve Toni yi görünce kaçıyonuz hemde arkaya bakmadan.
Daha bu hafta savastan sonra brethin basılmasını sindiremeyenler CZ ye gelmiş human town u basacaklar...
Orada da bitek Toni ve bi Mage vardı sağlam. Toni 2 sefer yattı 4-5 orc keserek. 3.de karuslar kapının önünü boşaltmıştı.

Ayrıca OynCankıyayıda Siege war da gördüm bugün o bana 650 vurdu ben ona 400 benim lvl de 53 elimde iron x +4 var...
Waitforme bence sen Z yap R ye gerek bile kalmaz Town yapar o zaten :)[signature][hline]..:: KultiginHAN ::..
Server= Xigenon
Level = 53
Char = Archer
Clan = _AsD_EmPiRE_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KultiginHAN, 06 Kasım 2005 18:59 tarihinde demiş ki:
said:
YoY, 06 Kasım 2005 18:41 tarihinde demiş ki:
said:
UniyinG, 06 Kasım 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
oyundakı nıckım

====== waitforme =============

Ahuha eger su asasın waitforme isen,sen ancak mage keser veya gurup gezersin..
Teke tek beni alman imkansız ..68 deil 69 olsan bile gene imkansız..Haa 68 archery olursan bir ihtimal beni kesebilirsin..

Ya allah aşkına CZ ve Savaşlarda Waitforme ve Toni yi görünce kaçıyonuz hemde arkaya bakmadan.
Daha bu hafta savastan sonra brethin basılmasını sindiremeyenler CZ ye gelmiş human town u basacaklar...
Orada da bitek Toni ve bi Mage vardı sağlam. Toni 2 sefer yattı 4-5 orc keserek. 3.de karuslar kapının önünü boşaltmıştı.

Ayrıca OynCankıyayıda Siege war da gördüm bugün o bana 650 vurdu ben ona 400 benim lvl de 53 elimde iron x +4 var...
Waitforme bence sen Z yap R ye gerek bile kalmaz Town yapar o zaten :)
üstelik toni değil ama waitforme hayatında görebilcen en macro cu heriftir bana cz de ard arda 9 dmg vurmuştu[signature][hline]Name:GOLD_GANDALF
Server:Xig....
Np:Yp
LvL:Az kaldı 60 olcak :D
Orc
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...