Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noob Sorular 1 :)

theturk

Öne çıkan mesajlar

said:
BuRiAL_TR, 06 Kasım 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
Toon kavramı başka oyuna ait sanırım oda ne? :S

En son açılan server cyper toondan kastında char olsa gerek her serverda başka char açabilirsin ama herbiri birbirinden farklı olacaktır yani serverlar arası geçiş yok knightempire de[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

A karakteri: Xigenon 1 - xigenon 2

B karakteri : Ares 1 - ares 2 - ares 3

Burial' ın dediği gibi Farklı serverlar arası geçiş yok. Ama 1-2-3 serverları arasında aynı karakter ile oynayabilirsin.

Ufak bi hatırlatma, accountundaki Karakterleri silemiyosun. O yüzden bir karakter açarken dikkat et. Yoksa yeni account almak zorunda kalırsın. ( biraz problem çıkıyor şu sıralar Account alımında )[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theturk, 06 Kasım 2005 16:08 tarihinde demiş ki:
COOOK haklisin Toon kavrami DAOC'a ait agiz aliskanligi LoL
Toon dedigim yani oynadigimiz karakterler :)

Söyediğim gibi en açılan server cyper önümüzdeki haftalarda yenisi gelicek.Her serverda char açman mümkün ama serverlar arası karakter geçişi mümkün değil yani aresde oynadığın aresde kalıyor hep :)[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bisi daha sorcam...simdi level atladigimizda skill lerimiz oldugu bolum kapaniyor ve mesela buyu atamiyorum uzun bir sure...sebep nedir acep? MP yok diyor mesela ama mp potion da icemiyorum cunku o da kapali lol
bilmem anlatabildim mi?
bir de login olurken paso 10060 ya da 10061 die hata mesaji veriyor giremiyorum bu nedir kine?

[Bu mesaj theturk tarafından 06 Kasım 2005 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theturk, 06 Kasım 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
ya bisi daha sorcam...simdi level atladigimizda skill lerimiz oldugu bolum kapaniyor ve mesela buyu atamiyorum uzun bir sure...sebep nedir acep? MP yok diyor mesela ama mp potion da icemiyorum cunku o da kapali lol
bilmem anlatabildim mi?
bir de login olurken paso 10060 ya da 10061 die hata mesaji veriyor giremiyorum bu nedir kine?

[Bu mesaj theturk tarafından 06 Kasım 2005 16:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Knightempire ile gelen yeni buglardan biri her lvl aladıktan sonra relog( oyundan çıkıp yeniden girme)yapmak zorundasın,o hatalarda serverla ilgili o hataları aldığında giremezsin oyuna server kapalıdır yada bir sorun vardır.[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

ya walla saolun acaip yardimci oluyorsunuz :)
birde sunu sorsam :)
str nin tasidigimiz agirlikla bir alakasi var mi? simdi ben mage actim fakat 3 ya da 4 tane item aldim mi daha fazlasini alamazsin falan dio ne yapam lazim bi de mage icin mp mi int mi daha onemli? gibi seyler :)[signature][hline][b]TheTurk - KAY - Albion - R3L3
Laxon - KAY - Albion - R3L7
Sosyal ağlarda paylaş

str takı kullanabilirsin daha fazla item taşımak istiyorsan. str daha fazla taşıyabilmeni saglıyor.

onun dışında magede pk için hp takı kullan ama yeni oldugunu varsayarsak mp kullanabilirsin. genelde lvl kasıcagın için ve mpyle yaratıklara vurdugun damage ı arttırabildigin için mp kullanman senin yararına olur. paper magesen intte kullanabilirsin yada hit pointin azsa hp kullanırsın, sana kalmış.

pkda mp takılar çalışmıyor. sadece yaratıklarda çalışıyor.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theturk, 06 Kasım 2005 18:02 tarihinde demiş ki:
ya walla saolun acaip yardimci oluyorsunuz :)
birde sunu sorsam :)
str nin tasidigimiz agirlikla bir alakasi var mi? simdi ben mage actim fakat 3 ya da 4 tane item aldim mi daha fazlasini alamazsin falan dio ne yapam lazim bi de mage icin mp mi int mi daha onemli? gibi seyler :)

Asıl Link : Yok
Yazar : Pluton
Konu : Paper Mage / Pet Mage nedir? Statlar nasıl verilir?

[spo1=Konu Yazısı]Paper Mage: Karakter ilk açıldıgından beri sadece Magic Power (MP) verirler. INT e hiç vermezler. Bunun amacı çok daha fazla damage verebilmektir. Amaçları fazla damage oldugundan daha çok Flame alanına yönelirler. Yan büyü olarakta Düşmanını Yavaşlatmak Amacı ile Glacier en etkili yan büyüsüdür. Armor olarak üstlerine goblin set giyerler. INTleri olamadıgı için iyi bir staff tutamazlar. Daha çok Wizard yada Red Eye Staff Kullanırlar. Takılarını Full MP olarak tercih ederler. Bir Rogue karşı fazla dayanamazlar ama partyler yada toplu savaşlar en çok tercih edilen mage türüdür.

Pet Mage: Karakter açıldıgında ilk 10 statı INT olarak seçerler. Orantılı olarak INT ve MP ye verirler. Ornegin: 2 INT 1 MP INT 160 oldugunda geri kalan bütün Stat pointleri Mp ye verirler. Belirli Bir speciality yoktur. Daha çok damage vermek için Flame, Adamı yavaşlatıp az damage ile öldürmek için glacier, adamı durdurup çok daha yavaş öldürmek için lighting, pet mageler için önerilen speciality Glacier/lighting. Statları ayarlı verildiği sürece her türlü armor ve silah tutabilirler.[/spo]
Bu sana yardımcı olur sanırım.[signature][hline]Why can't you just forgive me?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...