Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haydi beyler Attack Powerlar

Jazzy

Öne çıkan mesajlar

said:
zzz, 03 Kasım 2005 10:12 tarihinde demiş ki:
said:
SlmTurkmusun, 03 Kasım 2005 08:24 tarihinde demiş ki:
[spo1= ][/spo]
taaa beramus un basından kaLma şimdiki zamana göre biras ezik ama o zmnLar bu ap baya iş yapıodu =)

az hp ye yüklen ;) int de neden bonus warki xD

abi komik oLma pls :D elim kaydı 10 tane int verdim deil heralde =) pp takıodum =) zaten beramus un taa basındaki char dı o satalı 6 ay felan olmustur =)[signature][hline]Hayat Offline , Knight onLine
Sosyal ağlarda paylaş

İlk SS teki arkadaşa müsaadenizle ohaaaaaaaaa diyebilirmiyim...Statlarına baktıkça tüylerim daha bir diken diken olmaya başladı...

Adamda INT bonus yok,o halde o pendant PP diil WP...+10 STR nin de WP den geldiği belli...+0 WP +5 STR demek...+0 dan öte statları bilmiyorum ama min. +1 WP var...

80 Curse res....Ohaaa....1*ROL = 30 Curse res...bu adamda 80 olduğuna göre ROL lerinin her birini 40 akadar uplamış...Yine bilmiyorum ama minimum dual ROL+2...

168 DEX bonus...Kopuyorum muntazaman...ELf belt,RE ler felan + kaçtır hesap edin artık...

Geçende birileri sormuştu forumda bir roguee 2000 MP fazla diil mi diye...Yok diildi dual Rollerle,WP ile felan ama 61 lvl rogue da 3089 MP...Şeyin düdüğü yani...

Bir de lvl 61 rogue da 988 AC ne demektir ey cemaat-i müslimin????

Marifetmiş gibi konu açmış bi de adam...Hey Allahım,haydi duperlar yarışa...[signature][hline]Ares
Karus
Lvl 60
Archer
NP : 12X.XXX
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 03 Kasım 2005 12:27 tarihinde demiş ki:
said:
Murtaza, 03 Kasım 2005 11:56 tarihinde demiş ki:
IN + black dragon nex + Rol + Glass belt + Skeleton belt

DArk vane +8...

Uniquelerden hiç +1 yok :S

Ki, Ares de benim kadar rahat item bulabilcek çok çok çok nadir insan var.

Herhalde şu an dupe item kullanıyo olsaydım HasMez' in de dediği gibi 2000+ AP yapardım...

Evet ares de dupe item çok diğerleri gibi değil ama bende daha dün rol aldım içimde rahat dupe değil çünkü bendede

Bugs_Bunny de
Skeleton belt
Rol
PP+1
WP[ortak}

Motaro da

Fire belt-Skeleton belt
WP{ortak]
İron impact +8
Dual we
Dual rom(roc bulamadım :( mage imden kalma romları kullanıorum]
felan filan...

Var ve eminimki hepsi %100 temiz skeleton belt zaten FM olan bi arkadaşın oyunusu bırakması ile bana verdi onada KOLA vermiş...İN ıda satıcaktı bana ama 65gb istedi bende oha felan oldum :P

ROL u ben sattım ama benim de içim rahat değil maalesef. Çünkü ben de pazardan aldım. inşallah dupe değildir de sürekli kullanırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BugsBunny, 03 Kasım 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
said:
KaKsi, 03 Kasım 2005 11:58 tarihinde demiş ki:
Hayır birde şu var. Koca serverda kaç kişi in kullanıyor ve in drop kaç adette duruyor??? Dikaat edilip temas edilmesi gereken bir nokta. Sen legit bir +3 kullanıyor isen, demekki +0 in legit olarak serverda pek fazla kalmamış demektir. Düz mantık...

sen SQ KEsebilyomuydun bugs o.O
1000 SQ da bir düşüyo İN ki ben bugüne kadar 20 tanes SQ kesmişimdir 1 tane uniq düşmedi İn ı bırak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
s_q_u_a_l_L, 03 Kasım 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
said:
BugsBunny, 03 Kasım 2005 12:28 tarihinde demiş ki:
said:
KaKsi, 03 Kasım 2005 11:58 tarihinde demiş ki:
Hayır birde şu var. Koca serverda kaç kişi in kullanıyor ve in drop kaç adette duruyor??? Dikaat edilip temas edilmesi gereken bir nokta. Sen legit bir +3 kullanıyor isen, demekki +0 in legit olarak serverda pek fazla kalmamış demektir. Düz mantık...

sen SQ KEsebilyomuydun bugs o.O
1000 SQ da bir düşüyo İN ki ben bugüne kadar 20 tanes SQ kesmişimdir 1 tane uniq düşmedi İn ı bırak...

Daha az önce HQ kestim sayılır poli de vardı party de çok kolay gidiyo hp si torment le beraber ....SQ da kolay..
Sosyal ağlarda paylaş

forzaeses arkadaşımız çok düzgün yazmış. hepsine katılıyorum. düşünün ben lvl 67'im.Ke gelmeden önce biriktiridiğim kekurilerle yaptığım kekuri+3'üm var. İki adette +1 uniqim var. RE+1 ve PP+1. Bi 255 dex sınırını doldurdum. 97 de hp var bende. Buna rağmen bu arkadaşın appsine elimdeki ib+8 olmasına karşın ulaşamıyorum. Kimi zaman ROL'u çıkarıp Kekuri+3 ü taktığımda 1895 falan oluyor.Ve HP 3200 ün ötesi olmuyor. Bir tek acsi düşük bu arkadaşın benden onun da tek nedeni LVL. Ama şunu söyleyeyim lvl 61 de olması gereken defancenin çok çok üstünde. Yani şöyle diyelim. Bu arkadaşın itemlerini eğer ben takarsam ap 2300 ü görür ki o zaman şöyle bir cümle açık net ortaya çıkar: Warrior olmanın anlamı ne? İşte bunlar geçen gün söylediğim bir gerçeği ortaya çıkarıyor. Lvl kasmaya üşenen arkadaşlar bu tarz ezikliklere başvuruyorlar. Ama ne demişler ezik her zaman eziktir.

NOT: Şimdi Kekuri+3 oha falan demeyin sakın... TAnesini 30-40 milyondan daha KE gelmeden topladım. 27x40= Yaklaşık 1 milyar ki 1 adet ROL almanın yarısı fiyatına bile değil. Ha şimdi ARES'te Kekuri 120 milyon olmuş o ayrı.[signature][hline]Class: Rogue/Archer

NOT 2: Bi dakka bir dakka şimdi tekrar baktım adamın defancesi benden 20 fazla oha diyorum o roller +3 ya da fazlası yanlış bakmışım 930 görmüştüm. şimdi tekrar ve defalarca şöyle diyorum OHA OHA OHA OHA OHA.....
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.

[Bu mesaj bilinc tarafından 03 Kasım 2005 15:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avarel, 03 Kasım 2005 17:11 tarihinde demiş ki:
madem o kadar cok atağıın war, o kadar güveniyosun kendine neden ismini saklıyosun?

Dupeci lamerde ondan :) , muhtemelen kabiliyette sıfır onda ,çünkü o itemlere sahip birisinin serverı rahatlıkla dağıtıp efsana olması lazım...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere PvP de isteyen gelsin cz de kesemedigim 65+ bi kac eleman var bu araada girdimmi şovumu yapıyom ama daha fazla dikkat cekmek istemiyom bunlar TAMAMİYLE ALIN TERİYLE DUPELENMİŞ İTEMLERDİR emin olunki bunları dupelemek oyun da bulmak kadar zor bu arada NP yi bende 200k-300k yapmayı biliyom ama ben canım sıkıldıkca bu oyunu oynuyom banlanamakta umurumda degil 5 tane charım gitmiş (2 tanesi hacklendi) bu saatten sora banlansam ne olacak ben canım sıkılınca 1-2 saat girip egomu tatmin ediyom isteyen istedigini solesin umurumda degil ben im oldugumu neler yaptıgımı cook ii biliyorum 44 saat araklıksız apos donmus bi adamım lvl kasmak konusunda kimse bana ders vermeye kalkmasın bu oyundan bu kadar sogumasaydım 70 olmak o kadar zor degildi valla kimseyle polenige girmek amacında degilim bu attack power ı ben yapmak istemedim beni diger insanlar zorladı.bu arada yenii SS mi bekleyin (AP 19xx) istedinizi soleyin canınız saolsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

Benim ap 1240 oluyo wolflu. Assassinim ve lvl 60 kasar. Ama pk yaparkenki halim bu. Kafada dd var. Yinede hiçbir şekilde 1290 ı geçemedim. Bazı ss lerdeki ap yi görünce ağlayasım geldi. Bu demektirki +7 mirage daggerlardan +7 sharda geçmem lazım.[signature][hline]I gladly obey.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 04 Kasım 2005 02:05 tarihinde demiş ki:
o babashop diil photoshop

ps falan deil resmin altında blodyF. görülmekte dikkatli bakın..[signature][hline]
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...