Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Banlandımmı Acaba Bi Bakarmısınız..

NoCry_CZ

Öne çıkan mesajlar

Ya ben dun gece Notice Den Kosp banned yazdı ama nıkımı gırıyorum banned falan yazmıyor yanlıs Archer charımla gırmeye calıştıgımda devamlı dc verıyor acaba banlandımmı banandıysam kaç gun banlandım bılmıyorum sıteye de gıremıyorum bırınız yardımcı olursanız cok memnun olucam walla bunalıma gırdım :([signature][hline]Server :Cypher
Irk: Karus
Nick : NoCry_CZ
Level: 62
Clan : DrukenOrcs
Malesef Banlandım :(
Sosyal ağlarda paylaş

abı dıger charıkm gırıyor yanda bitane lvl 1 priest charım wardı o gırıyor ama archerım gırmıyor bu arada kosp kullandım ama kosp kullananlar 3 gun veya 1 ay banlanıyor dıye duydum ama yıne de cok bunalımdayım :([signature][hline]Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

ya bıraz acılmasını beklıcem 1 hafta falan acılmassa eger 10 gunde 60 olucam yıne gold premıum ve kospla 10 gun yetıyor 60 olmak ıcın ama yyıne de cok uraşmıştım ondan cok uzgunum su an kospdan banlanan ıkı uc akradaşa sordum 3 gun sorna acılmıs ama benımkı acılır mı bılmıorum :([signature][hline]Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seydo2, 04 Kasım 2005 00:07 tarihinde demiş ki:
i think u get banned

:(

ama emin deilm.

allaha şükür şu ana kdr en ufak ban dahi yemedim
banın büyüğü küçüğü olurmu beaa[signature][hline]HymnOfSnuk, 15 Eylül 2005 19:22 tarihinde dünyanın Türk olması konusunda demiş ki:
nesi güzel abi.
düşünsene , rus kızları filan hepisi türk.
aquila, 16 Eylül 2005 04:58 tarihinde demiş ki:
bana kimse msnden ya da cepten mesaj atmiyo, cakiim bole felege...
Sosyal ağlarda paylaş

hueheuehuehue :D senin yaşadıgın sorunun aynısını bende yaşıyorum aynen senin gibi gerçek charımla devamlı dc veriyor ama yandaki charla oyuna giriyor ayrıca tamı tamına 8 gün oldu hala düzeltmediler .. siteden mesaj yazdım . tamam düzelttik girin dediler gene düzelmedi şuan sitenin açılmasını bekliyom açılınca küfür etcem[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ya şansıma ta da sitenın kapanacagı tuttu msj bıle atamıyorum ya walla cok morelım bozuk bayramım zehir oldu bunun yuzunden o kadar adam ıcınde geldı benı buldu da banladı gm bey :([signature][hline]Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş sen banlanmadın aynısı benimde başıma geldi... site açıkken mesaj attım düzelttik girin dediler düzelmemiş girdim... şimdi gene mesaj atcam küfür etcem doya doya... banlarlarsa banlasınlar gene kasarım 1 haftada ama giden itemlere üzülürüm :( ... ama seninki kesinlikle ban degil...[signature][hline]Nick : Khrull
Class : Assasin
Level : 6x
Nation: Karus
Server : Diez
Np : 10xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ya abı yeterkı acsınlar ıtemlerın hepsini alsınlar ıtem sorun degıl +9 full set var arkadaşlar butun ıtemler +9 iron bow shell uniqeler +3 onları takmıyordum bılerek banlanırım dıye ama yıne kadersızlık benım başımı bırakmadı :( ustumu kendı cıkardıgım shellerı takdım onlarla paia paşa gezıodum ama ne oldu anlamadım walla Kosp banned yazdıgından berı gıremıyorum oyuna paso dc verıyor :([signature][hline]Server :Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar kosp kullananları o şekildede banlıyolar artık sadece kosp kullnan charı serverın hatalı bir yerine bırakıyolar yada daha farklı bişiy emin değilim.o charla artık giremezsin.benim arkımın başına geldi ve gm in dediği şey charınızla oyuna girmeniz engellenmiştir...
Sosyal ağlarda paylaş

walla üzgünüm ama öle bankadaki itemlerini kurtardıına sevinmelisin bence ayrıca kosp kullanmayın ya bunun sonu yok eninde sonunda yakalıyolar bide bi söylenti var kosp paralı bu Ko nun kendi programı falan filan inanmayın böle şeylere herkes kendini avutuyo...

[Bu mesaj Xrated tarafından 04 Kasım 2005 02:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...