Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yardım

_Meqan_53_

Öne çıkan mesajlar

Kasabilirsin. Gidip para kasarsın. Abysse gidersin solucan kesip çıkan gemleri satarsın. Ben senin lvlinde öyle yapıyordum. Ayrıca okçuyum diyorsun ki nefis şekilde goblin kesip çıkan goblin parçalarını satıp leveline göre gereken bütün itemleri alırsın. ama 2 dk önce dupe nasıl yapılır diye sorduktan sonra bunu sorman ilginç.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Meqan 53;

Mektubunda armor fiyatlarının pahalılıgından dolayı yakınman dikkatimi çekti. Bu yaşlarda geçirdigin yaşlılıga giriş sendromundan olsa gerek aşkı halen çocuklar gibi oyun oynamakta arıyorsun. Bu düşünceyi kafandan bir an önce silmende fayda var. Lvl 38 archerına gelince ... söylemesi zor fakat para kasman lazım. Buda nasıl olur diyecek olur gibisin. Para kasmak buraya yazarak sonuçlandırabilecegin bir sorun degildir. Gidip saatlerini harcayarak yaratık kesersen ve kutulardan çıkan o paracıkları toplarsan belki bir birikimin olabilir. Bahsettigin miktarlara bakınca bir an için nostaljik anılar şeridi geldi geçti gözümün önünden. Aaaaah aaaaaah meqanım daha neler görüceksin neler.

Sevgilerle , Güzin Ablan[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle sizce kaça satayım vs gibi saçma sorular soracağına oyun içinde MORADON şehrine gidip hangi serverdeysen fiyatlarını araştırmayı denesen daha iyi olur derim ben. Bak gör 1-2 günde üstünün başının düzeldiği göreceksin. Hadi bakayım marş marş Moradona git, fiyatlara bak oradan Abyss'e ve Gobline'e..[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...