Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xigenon Luperson castle dün gece ilk kez alındı

Armand

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar sonunda başardık, karus owned by elmorad :D
bütün yerdeki orclar press OK e basmadan sadece bizi izlediler :D
hatıra SS imizde arşivlerdeki yerini aldı
[spo1=..][/spo]
[Bu mesaj Armand tarafından 03 Kasım 2005 06:32 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Murtaza tarafından 03 Kasım 2005 07:16 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

elbet bi gün dupelar silinir. lvl 63 rogue ile dual roc +3 re +3 lere +8 shellere karşı +6 chitins etle bi yere kadar durabiliyosunuz.Tek ii tarafı sıkıntıdan czye çıkmadığım için lvl a vermem kendimi.İyiki almışsınız SS dupewipetan sonra biraz zor görürsünüz lufersonu :) Bu arada nickim Sungur belki görmüşsünüzdür czde mal mal takılaan bi archer :)[signature][hline]
"Yaratılışımdaki yegane mükemmeliyet, Türk oluşumdandır. Benim için tek övünç kaynağı budur."
[b] Mustafa Kemal Atatürk
Sosyal ağlarda paylaş

evet savasa bende katıldım ama arkadasın dedıgı gibi Orclar değil Humanlar ezik İnvade edildi ama edilie edilmez zaten ilk şehir düştü orclar direniş gösteremedi yada göstermedi Humanlar orcların 2 katı adama sahip orclar bu yuzden kaybedıyor son 2 haftadır savas alanına gelmıyor orclar direkt invade ediliyor.invadede ilk spawn oldugumuz yere omega ve 3:16 nın partileri geldi (bunlar orc) Humanlar Spawn olunan yerden cıkamadı anca seekıngle Tp'lenilebildi lupersona yanı 2 parti yetti :) kaldıki ben ko zamanında elmoradların savas kazandıgını tekteük görüyordum ne olduysa KE gelince oldu :)

Not: Ben humanım
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar humanlara karsı yuzdelerde az olabılırız ama su bır gercek dupler sayesınde human savas alıyor sılındıgınde gorecegız gene orclar alacak savasları buglar kalksın dupler kalksın yeterki sımdı cogunun ustunde gercek olmayan ıtemler mevcut bır mage 66 lvl bır cardan 400 damage yıyorsa dusnmek lazım demekkı sorun var normalı 700 yada 800 den asagı olmmamalı siz hesaplayın gerisini . :) :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten ayıp yani herkes Dupe cu tamam ama özellikle altını çiziyorum bütün Makrocu lar hep karus dün 2 kere yatıran bi eleman vardı ama sonra yakaladım intikam feci oldu ve spike ın yarısı boşa gitti, Ks_Dusmani, 2o lu bi adam vardı ismini hatırlamıyorum, size çok isim sayarım dupe un ayarını kaçıran adamlar var hemde çok çok fazla 2400 attack power assassin için ne demek ya bunların hepsi orc, elmorad lar oyuna yeni başlayanlarda dolu olur genelde ama bütün hile,bug,makro,dupe genelde orclar yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...