Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rogue Hakkında Tavsiyeler

New

Öne çıkan mesajlar

Ben şu ares e başladım full dex bir asasin im.sizce;

1. Full dex kalıp +8/15 dex plate leri çekip mage avına mı çıkmalı ?
2. Full plate asasin e Dönüp +7/12 +8/15 karışık armor mu giymeli?
3. 90 Hp verip +7/12 +6/10 karışık chitin mi giymeli?
4. 94 Hp vermeyi pek istemiyorum ama +6/10 shell daha iyiyse soleyin +7/12 kasar biraz XD
5. +7/70 mirage mı +6 dark vane mi?
6. Shard +1 alıp onu yapmalı mı yoksa hazır +7/70 mirage mı almalı?

şimdiden saolun[signature][hline]
YıLıN Topİc i
Bu da Guzel

[Bu mesaj New tarafından 03 Kasım 2005 08:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 03 Kasım 2005 08:48 tarihinde demiş ki:
bence FP assasian oLup mage kovaLa..Mage KovaLıyacaksan yane.. yok diosan ben 1vs1 kapıscam ona buna dalacam chitin yap +7 set ii iş görüo sayılır.

diğer ap li topic te full chitin olan asasin in defans ı full shell olandan fazla ben 1 vs 1 yapmak istiorum ancak +7/12 full chitin e para :/[signature][hline]
YıLıN Topİc i
Bu da Guzel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 03 Kasım 2005 08:52 tarihinde demiş ki:
Ya zaten Defans ta jeweLLerin büyük etkisi var sen fakirsen fp oL vur kaç napcan baska..eğer çok çok çok fakirsen tam paper ol plate le dolas...daha da fakirsen oynama =) ehhehe şaka bi yana jewel in yoksa ne olman farketmez

fakirlik diil de armor a para vermek yerine 5x +7/12 chitin = 10 gb 2 tane +7 mirage alır +7/12 full fp çekerim die dusunuodum ancak o topic teki farkı gorunce bir soriim dedim bu arada shell li arkadaş full uniq :D[signature][hline]
YıLıN Topİc i
Bu da Guzel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 03 Kasım 2005 08:48 tarihinde demiş ki:
bence FP assasian oLup mage kovaLa..Mage KovaLıyacaksan yane.. yok diosan ben 1vs1 kapıscam ona buna dalacam chitin yap +7 set ii iş görüo sayılır.

Ares de nereye mage kovalıyosun?? Bütün mage lerin üstünde glass belt iron necklace var geçen gün mage in birini gördüm elemental pendant +2 kullanıyo 300hp 20hp bonus adamın 4000hp si var snn 2000ap olsun git adama 1500-1800 vur adam yine kaçar kaçarkende sen yatarsın ..

Şunu söyliyim dupe yapanların artmasıyla server ın b*ku çıktı geçen seferki gibi bütün dupe iteml bulunanları ban lasınlarda server dan 1000human a karşı değilde 10human a karşı pk yapalım...
Sosyal ağlarda paylaş

paper to the bone... eger daggerların saglamsa ve takı olayınıda hallettiysen ve lvlın 60-61-62 (tavsiyem 62) flnsa direk bas gitsin paper sin ol. adam gibi dagger yoksa chitinlerle devam et çünkü bi anlamı olmaz paper olmanın. fp olayı bana pekte mantıklı gelmiyor ama çok istiyosan onuda yapabilirsin yanılmıyorsam chitine göre 8 dex shelle göre 12 dex oynatıyor buda 20-40 arası bir ap ediyor . yaaaani çokta tercih edilesi bi olay diil.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 03 Kasım 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
paper to the bone... eger daggerların saglamsa ve takı olayınıda hallettiysen ve lvlın 60-61-62 (tavsiyem 62) flnsa direk bas gitsin paper sin ol. adam gibi dagger yoksa chitinlerle devam et çünkü bi anlamı olmaz paper olmanın. fp olayı bana pekte mantıklı gelmiyor ama çok istiyosan onuda yapabilirsin yanılmıyorsam chitine göre 8 dex shelle göre 12 dex oynatıyor buda 20-40 arası bir ap ediyor . yaaaani çokta tercih edilesi bi olay diil.

min +7 mirage? or +7 shard :-P[signature][hline]
YıLıN Topİc i
Bu da Guzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...