Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silahımı Nasil Yaka Bilirim ?

SoulCat4

Öne çıkan mesajlar

Konuyu patlatınız helal olsun ama orion sana teşekkür ederim ciddi bir şekilde cevap verdigin için diger arkadaşlar dalga geçecek adam arıyor bilmiyorsam ayip degil demi öğrenecez sonuçda demi sizde ananızın karnından bu oyunun üstadı olarak başlamadınız demi öyle başladıysanız sözüm yok size!s[signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

Silahını yakma yahu lazım olur
aasdasdhjagdhadgsjad

Blessed Elem. Scr. ile glowing yani ışıldayan silah yaparsın.

Sevgili vatandaşlarımın bu oyuna kattığı tabirlere hastayım.

abyss kırdırmak.... Yahu adamın abyss gemi kırdığı falan yok. Neden kırdırmak diyorsunuz adam koçlar gibi change yazmış. Yani ver bir gem eşya ile değişelim diyor. Yani olay değişim kırdırma falan değil. Ben de doğal olarak birisi abyss kırdırdım diyince kafayı kırdıryorum.

Bu yanan silah meselesi de böyle...Yanan bir şey yok. Parlayan olabilir belki ha ne dersiniz?

Ha şimdi ben uyarı yaptım bu konuda. Şu tarz cevaplar gelecek eminim. Kardeşim ben öyle diyorum sanane, çok mu biliyorsun ukala vs. esasında amacım doğruyu göstermek ama geçenlerde söylediğim gibi cahil olmanın yanısıra bu cahillikle gururlu ve mutlu olduğumuz sürece bir şey olmaz...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...