Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Staff ne işe Yarar???

agunduz

Öne çıkan mesajlar

lvl 45 flamemage karakterim var ve hala hangi stafı neden seçmeliyim tamolarak denemeden anlıyamıyorum. Benim sormak istediğim staflardaki flame glacier lighning gibi bonusların bize ne kadar attak kazandırdığı mesela 60 flame damage nin yaklaşık kaç attack power a eşit olduğu ve bonuslardan yararlanmak için illa o bonusla ilgili büyümü yapılması gerekiyor. Sanırım anlatabilmişimdir. Cevaplarınızı bekliyorum sağolun iyi bayramlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar cevaplarınız için sağolun anlaşılan illa kendi skilimizi kullanacaz ama asıl sorun kıyaslamada mesela attack 40 flame 50 mi iyi olur yoksa attack 60 flame 30 mu iyi olur bunu öğrenmek için bütün piyasayı satınmı almam lazım. Şu an elimde Mythril Staff +7 attack 66 flame 56 var acaba bu beni kaçıncı levele kadar daha götürür ve ondan sonra ne kullanmalıyım para fazla mühim değil sanırım elimdeki para yeterli olur 70m. Sağolun
Sosyal ağlarda paylaş

pet mage sin sanırım bence git o parayla bi salamander +6/+7 falan al daha sonra lvl in arttıkça daha güzel bişeyler alırsın

sayısal kıyaslama yapmam biraz zor ama merak etme aldığın eşyaları aynı zamanda satabilirsin de onun için param boşa gider diye düşünme (ama tabi abartı bi kazık yeme:D)[signature][hline]diez
buffer
human
57
follow me
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afrodisiac, 03 Kasım 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
Hangi serverdasın bilmiyorum ama areste isen elimde kullanmadığım Wizard +7 var oyunda beni görürsen pm at vereyim.

wizard +7 :d ne işe yararyyaa 11k lık scrollerden all 7 tane sırayla bas zaten +7 çıkıyo 1 tane :D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Np :30k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...