Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Teşekkür Ederim ! Lütfen Okuyun

lupin

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar sizde bu forumda saygı duyulan bazı insanlara kanmayın diye bu yazımı yazıyorum.Bundan bir kaç gün evvel önceden itibaren charımı satmaya calısıyorum. tamam deniliyor şifreyi veriyorum tak bi bakıyorum yok begenmedim deniliyor fakat nedense d.t alındıktan sonra .... ben d.t yi verirken elim sitede oluyor o anda değiştiriyorum.Ve burdan Spoff arkadasıma daha dogrusu abime çok teşekkür ederim. hiçbir hile hurdayla işi olmayan bir insan . benim kimlerden bahsettiğimi kendileri çok iyi biliyorlar ! spoffa gene teşekkürlerimi iletiyorum.kendisi saniye bile gecmeden kendi char şifresini vermiştir.ve ona olan güvenimden dolayı aldıgım charında şifresini değiştirmiyorum,birlikte kullanıyoruz.bu yazıyı sizde herkese kanmayın diye yazıyorum. biraz seri olmasan bu forumda tanılınan kişiler tarafından charlarım hacklencekti.Saygılar.[signature][hline]Nick:MoonBraster
LvL:6x
Server:xigenon
Job:Elemantal Lord
Clan:TheMoon
Sosyal ağlarda paylaş

King_Mafia bu adama çok güvendim ama charın d.t falan aldıoktan sonra birden yok ben barbarian istiordum falan demeye basladı . 2 kişi daha var tam hatırlamıorm nicklerini ama tanınmıslar .ç.. onlarda lak luk ettikler ...... ya ben charda değilim .. biraz insan olun insalık var bu hayatta ....[signature][hline]Nick:MoonBraster
LvL:6x
Server:Xigenon
Job:Elemantal Lord
Clan:TheMoon
Sosyal ağlarda paylaş

evet oyle kardesim..cok serefsiz var bu oyunda...oyun icin babasini dahi satacak insalar burda....5-10 lvl icin insanliktan cikiyorlar..-3-5 item icin neler yapiolar....istesen *öt bile verir bu adamlar.....tekrardan gecmis olsun..daha dikkatli olursun bu defa...[signature][hline]Lvl:62 / 64
Name:IDeathEndI / perfect_effect
Clan: MosS/ MosS
Nation:Karus / Karus
Server:Cypher / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 02 Kasım 2005 09:06 tarihinde demiş ki:
King_Mafia bu adama çok güvendim ama charın d.t falan aldıoktan sonra birden yok ben barbarian istiordum falan demeye basladı . 2 kişi daha var tam hatırlamıorm nicklerini ama tanınmıslar .ç.. onlarda lak luk ettikler ...... ya ben charda değilim .. biraz insan olun insalık var bu hayatta ....

Burda laf kime anlayamadım. Çünkü bende chara talip olup sana pm attım ve sadece bilgi istedim. Kaç gb diye sordum. Sen cevap attıktan sonra. Ben dt varsa konuşalım sana verilen fiyatı geçebilirim dedim. Hala cevap gelmedi. Yani 2 kişi dafa var oç falan yazmışında.[signature][hline]I gladly obey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...