Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Real Fixe

FixeFixe

Öne çıkan mesajlar

said:
FixeFixe, 01 Kasım 2005 15:18 tarihinde demiş ki:
senin sorunlarinmi var kardes sanirim anlatamadim ben sana sadece madalyami verdiler onu merak ettim forumlardaki yazilarini gosterdimde madness diye diye bitap dusmussun alayim sana pazardan bi gm sikildikca zipla

Madalya almadım ama senin gibi bir sefilin defterinin düzülmesi baya bi keyif verdi.

Bu arada yeni karakterin 49 oldumu ;)

Olmadıysan söyle Moradonda worm kastırayım.

Ps.Yüzsüzlük Madalyası adayım bu sübyandır duyrulur. Ödül +8 wood staff, +8 Lycaon verecektim ama sonra dupe lar servera bela olur gene.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 msj i ben yazmadim editledim ama gec kaldim sanirim arkadasim yazmis sifreyi degistim herneyse sefillik kavrami gorecelidir bu arada neyse daha fazla tartismayalim iyi yaptin... He bu arada seviyen baya inmis...

[Bu mesaj FixeFixe tarafından 01 Kasım 2005 15:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

np niz ile çok mu övünüyorsunuz. 8 günde 105 k :) fixefixe haklısın kardeşim sen iyi oyuncusun bırak konuşsunlar.. eski nick _idab_ .. kolay gele[signature][hline]Name: QuikSiLver and _ghost_____
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master and Roque
Level: 6x
Clan: Animaté
Np: 1xx.xxx

[Bu mesaj QuikSiLver1 tarafından 01 Kasım 2005 15:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Rocksteady 1 kosp gibi illegal bi program kullanmadım ve kosptan banlanmadım 2 banlanma sebebim şuan berada her rouge da bulabileceğiniz Rouge Earing+3 tür... kişisel fikrim şikayetler nedeni ile banlandım çünkü 3 hafta 150k ya yakın np kasmıştım... bu arada öteki charım ProKnight(PrometheuS) oda merchanttan aldığım bus lar yüzün den banlandı (ucuz die 100 tane almıştım :S) ve ProKnight charımda da 160k np vardı (ap:1350 hp:28XX ac:87X) berada olanlar tanır...
Sosyal ağlarda paylaş

Bi oyun için birbirinizi kırıyosunuz bilmem farkındamısınız ?
SAdece bi oyun için yazık valla çok yazık arkadaşlar... :([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...