Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Real Fixe

FixeFixe

Öne çıkan mesajlar

ben gercek fixe forumlarda bi kac yerde ismim gecmiste arkadaslar haber verdi Nynaeve resmimi forumlara gondermedi el loko gonderdi bu 1
2. olay ise bende butun beramus a yetecek kadar item var yani np gitmis fixe gitmis cok onemli degil ilk defa bu foruma yazı yazıyorum kimseyede 1 vs 1 teklif etmedim etmemde 1 vs 1 e kalırsamda kacmam tanker iyi bilir respawn basarım yine devam ederim Nynaeve ye gelince baktım ben banlandım dans edior zıplıyor hopluyor lvl 38 CixeCixe yi kasıyorum varsa gelecek 42 de staff acılıyor 42 lik lvl le gelsin 1 vs 1 yapalım hic koymaz bana ayrıca Nynaeve dostum sen bir eziksin lvl var ama pk yapmayı bilmiyosun sadece ks... Neyse selametle opuyorum herkesi aranızda bana uyuz olanlar cok vardır dupeciyim abi ben ama sadece ben degil bir suru dupeci var tanıdıgım bildigim human olsun karus olsun tek tek isimlerinide sayarım burda... isetrseniz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FixeFixe, 31 Ekim 2005 10:34 tarihinde demiş ki:
ben gercek fixe forumlarda bi kac yerde ismim gecmiste arkadaslar haber verdi Nynaeve resmimi forumlara gondermedi el loko gonderdi bu 1
2. olay ise bende butun beramus a yetecek kadar item var yani np gitmis fixe gitmis cok onemli degil ilk defa bu foruma yazı yazıyorum kimseyede 1 vs 1 teklif etmedim etmemde 1 vs 1 e kalırsamda kacmam tanker iyi bilir respawn basarım yine devam ederim Nynaeve ye gelince baktım ben banlandım dans edior zıplıyor hopluyor lvl 38 CixeCixe yi kasıyorum varsa gelecek 42 de staff acılıyor 42 lik lvl le gelsin 1 vs 1 yapalım hic koymaz bana ayrıca Nynaeve dostum sen bir eziksin lvl var ama pk yapmayı bilmiyosun sadece ks... Neyse selametle opuyorum herkesi aranızda bana uyuz olanlar cok vardır dupeciyim abi ben ama sadece ben degil bir suru dupeci var tanıdıgım bildigim human olsun karus olsun tek tek isimlerinide sayarım burda... isetrseniz...

Evet elloko Ranking forumlarına gönderdi, ordan alıp official forumlara yollayan benim. Ordada madness sayemde defterini düzdü ;)

Beramus 1 pislikten kutuldu.

Ayrıca bu kafayla daha çok lvl 1 den kasarsın, item çok olabilir ama kişilik -1.

+3 ROL lar, +3 WE ler le erkelik yapmak kolay, legit bir set ile CZ de 2 dakkika sağ kalda görelim.

Benim PK yı bilip bilmediğim tartışılır, en iyi itemım ROM+0 ;) ve bu set ile Beramus gibi pislik bir serverda 160k NP yaptım. KS yapıyorsam demekki bayaaaaa iyi yapıyormuşum.

3 er 3 er attığın novalar, sahip olunması imkansız itemlar bir gün gelir adamı böyle zavallı durumuna düşürür.

Bu tatlı su erkeği numaralarını bırak, kafanı öüne koy beni niye banldılar diye düşün.
Senin yaptığın yanlışları yapmayanlara bok atacağına biraz saygı duy.

Ps. Bu hafta sonuna kadar Beramusa bunun gibi 100 lercesi elveda diyecek. (Verilen söz bu umarım K2 bu sefer sözünü tutar)[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

3 nova hic atmadım bu 1
2. olay o is sizin isiniz basta Roswel olmak uzere humanların cogu np transfer ediyor o itemleri 1 hafta kullandım en fazla 10 senedir cz desin 158 k np n var pk bilip bilmedigini tartısmak istiyosan bi süre bekle arenada kapısalım nasıl istersen hangi yontemle istersen 3 ayda 210 k np yaptım ben o senin ezikliginle alakalı pislik olayına gelince bendeki charların hepsi Compleux un charları sagolsun var olsun uzaktan otmekle olmuyor bu isler icraat gostereceksin nedenmi banlandim kismina gelince item gostermekten ahaha humanlarin cogu boyle karusunda pek farkli bisi yapmadim cikardim gosterdim o kadar ayrica sende +0 olduguna inanmıyorum cz de rom kullanacak kadar bu isi bilmiyo olamazsın

[Bu mesaj FixeFixe tarafından 31 Ekim 2005 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nayvea fixe ye laf atıp durma o senden 891649817264 kat daha sağlam ister dupe itemle ister real itemle hiç yoktan siz humanlar gibi peşinden 17826871264 human gelse bile ölmeden town çekmiyo ölene kadar savaşıyo ama siz humanlar biz 2 kişi geliyoz siz 15 kişi ama bi torment yediğinizde anında town madem town çekiceksiniz neden towndan çıkıyosunuz anlamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

ahh.. MehmetAkif'ime bakin siz..
zamaninda mage ne taki takar bilmeden magic power takan MehmetAkif'e bakin siz :) zamaninda elbisesi yokken abilerinin yaptigi +6 armorlari giyen MehmetAkif'e bakin siz..[signature][hline]Name: TankerJR
Server: Beramus
Race: El Morad
Job: Blade Master
Level: 6x
Np: 1xx.xxx
----------------------------
i$lenmemi$ cinayetlerin katili gibiyim..
Sosyal ağlarda paylaş

tankerim siz ogrettiniz oyle adam olduk yalanimiz yok canimsin az mi np kastiniz bana ilk 3500 np yi siz kastirmistiniz superjr abyssjr kalaydınız keske cok isimiz olacaktı ama sattınız charları offf cz de napılır bana ogreten arkadaslarım belki bi gun yeniden he...

[Bu mesaj FixeFixe tarafından 31 Ekim 2005 11:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FixeFixe, 31 Ekim 2005 10:56 tarihinde demiş ki:
3 nova hic atmadım bu 1
2. olay o is sizin isiniz basta Roswel olmak uzere humanların cogu np transfer ediyor o itemleri 1 hafta kullandım en fazla 10 senedir cz desin 158 k np n var pk bilip bilmedigini tartısmak istiyosan bi süre bekle arenada kapısalım nasıl istersen hangi yontemle istersen 3 ayda 210 k np yaptım ben o senin ezikliginle alakalı pislik olayına gelince bendeki charların hepsi Compleux un charları sagolsun var olsun uzaktan otmekle olmuyor bu isler icraat gostereceksin nedenmi banlandim kismina gelince item gostermekten ahaha humanlarin cogu boyle karusunda pek farkli bisi yapmadim cikardim gosterdim o kadar ayrica sende +0 olduguna inanmıyorum cz de rom kullanacak kadar bu isi bilmiyo olamazsın

[Bu mesaj FixeFixe tarafından 31 Ekim 2005 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]

:) 3 ayda 210 K NP nerde şimdi ? Benim 4 ayda yaptığım NP gayette güzel yazıyor Char. in NP bölümünde. Ayrıca NP im 10k bile olsaydı senin 210k dan değerli olurdu, çünkü alın teri ;)

Ayrıca beni kimin ne yaptığı bağlamaz, ben sadece kendimden ve klanımda sorumluyum. Itemlarımı defalarca saydım burda, ister inan ister inanma. Dupe yapmamak noobluksa ben noobun önde gideniyim.

Daha önce yazmıştım bu özlü sözü ama senin durumuna cuk oturuyor bi daha yazim;

Çalıntı arabayla manitaya hava atmak, ancak polis gelene kadar sürer.

Şimdi naş lütfen, gidip banlatmak için bir lvl60 karakter daha kas.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

ya harbiden boş muhabbetler...cyhpera gel ben kasayım sana np de lvl de beramusta 67 olcak cyhperda bir char 65diğeride 63 olcak....hemde rogue fln değil gülüm herşey alinteri ...bi perfect rogue onuda cyhperdakiler bilir apos golem troll de hergün ....

not: şimdi benim babam senin babanı döver davasına gircek muhabbet:D[signature][hline]Lvl:62 / 64
Name:IDeathEndI / perfect_effect
Clan: MosS/ MosS
Nation:Karus / Karus
Server:Cypher / Cypher

[Bu mesaj IDeathEndI tarafından 31 Ekim 2005 11:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok dai (CompLeuX) saten cypher da item de var lvl de var charda var ama orası ezik serveri ipini koparan xigenondan aresten bera dan oraya gitti bu serverlerde hic bisi olan insanlar orda adam oldu cok tanidigim var ustune alınma sakın sana karsı degil bu laf ama ezik cok kisilik olarak
Sosyal ağlarda paylaş

orası doğru ezik abartı şekilde var .....dediğnide çok doğru beradan banlanan ipini koparan zıpladı buraya ..ben beradakiylede oynuom cyhperdakiylede berayı sırf ortam *oklaştı diye bıraktım bide yeni server ya cyhper hem o maksatla hemde yeni ortamlar olur diye ama bktımki beradan daha zımbırtı bi yer..kastık o kadar şimdideb ırakmak istemiom :))[signature][hline]Lvl:62 / 64
Name:IDeathEndI / perfect_effect
Clan: MosS/ MosS
Nation:Karus / Karus
Server:Cypher / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

dogru diyosun bende bunu demek istemistim ama ne olursa olsun insan arkadas cevresini bırakamıyor dusunmedim degil cypher a gecmeyi ama abi gecen girdim full kosp cu ve lvl ler asmıs roguelerden orda cz ninde tadı olmaz heryer rogue %50 si rogue o serverin ya bizim orda PressOK clanı var ama dagıldı izmir kurmus sanırım human PressOK heryerde :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FixeFixe, 31 Ekim 2005 10:34 tarihinde demiş ki:

senin adına konuşan bendim niye konuştun dersen senin ne olduğunu herkes biliyor ben de dalgasına muhabbet açtım zaten topici okuduysan dalga geçtiğimi görmüşsündür..madem dupe yapıyon mal gibi millete niye merch açıp gösteriyon hiç aklına gelmiyormu ss alacakları bide hahaha diye gülüp nereli olduğunu söylüyosun ondan sonra türkle böyle türkler şöyle[signature][hline]çocuğunuz hangi takımlı olcak tıklayın öğrenin

[Bu mesaj fenerbahce tarafından 31 Ekim 2005 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardes ben ezigim ya anlamiyosun sen abi item benim degilmi gosteririm fantezi meselesi ama gostermek bi hataydı tabi bunu kabul ediyorum nynaeve ye madalya vermis gm zaten hic anlamamisimdir gm le muhattap olma hevesini el loko arkadasım yaw aslında onun icin gosterdim 1 hafta kullanabildim ya oda ranking e gostermis millette is bulmus kendine gm zaten humanlari tutuyor buraktr kosptan banlandi 2 gun sonra acildi raphael rocksteady bunlarda kosptan banlandi gidip bi gorun forumlarda gm orc banlamayi seviyor :) herneyse char kasiyom coyote adventure cixecixe benim charlar cz deyim yine full unique ama bu sefer +0 :) ama yine dup drop item bulunmuyor ki he bu arada yeni gm godfrey turk mus kopyala gonder Nynaeve istiklal madalyası veriyolar :)
Sosyal ağlarda paylaş

FixeFixe seni cz de hep izliyorum hayranlarındanDIM ta ki banlanana ve itemlarının dupe olduğunu öğrenene kadar ama vazgeçme bu oyunu biliyosun senin gibi pk yapan mage az bulunur keşke diez de olsaydın da seni kesseydim birazcık (char banlatan gençler milletin birbirini ispiyonlamasını hiç anlamıyorum gerçekten madalya var mı öyleyse bende gm e yalaklanam ) :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FixeFixe, 01 Kasım 2005 10:16 tarihinde demiş ki:
ya kardes ben ezigim ya anlamiyosun sen abi item benim degilmi gosteririm fantezi meselesi ama gostermek bi hataydı tabi bunu kabul ediyorum nynaeve ye madalya vermis gm zaten hic anlamamisimdir gm le muhattap olma hevesini el loko arkadasım yaw aslında onun icin gosterdim 1 hafta kullanabildim ya oda ranking e gostermis millette is bulmus kendine gm zaten humanlari tutuyor buraktr kosptan banlandi 2 gun sonra acildi raphael rocksteady bunlarda kosptan banlandi gidip bi gorun forumlarda gm orc banlamayi seviyor :) herneyse char kasiyom coyote adventure cixecixe benim charlar cz deyim yine full unique ama bu sefer +0 :) ama yine dup drop item bulunmuyor ki he bu arada yeni gm godfrey turk mus kopyala gonder Nynaeve istiklal madalyası veriyolar :)

Ulan hem suçlu hem güçlü, duyanda benim yanlış birşey yaptığımı sanıcak.

Senin aslında dupe falan değil sorunun, karakter yetmezliği. Şuraya gelip evet yaptık bir hata bulduk belamızı diyecek kadar bile medeni cesaretin yok.
Onun yerine işin doğrusunu yapanlara bok atmayı tercih ediyorsun.

Senin gibiler gelip geçicidir, yapabiliyorsan aynı Nick ile aynı klan ve arkadaşlarla, hilesiz hurdasız biryerlere gel bakalım Beramus' ta .[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...