Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilinc lütfen cvp ver..! ( uniq ctin )

tolga8889

Öne çıkan mesajlar

1. Adım bilich değil. Bilinç...
2. O uniq chitin meselesi ilginç bir hikaye. Çakal bir arkadaşımız databaselere girip nefis itemler yapmış. Neler mi bunlar?
*Uniq helmet 35 dag 35 sword 35 spear def defancesi +8 chitin ile aynı. Bu aynı zamanda +0 yani upgrade edilmemiş. Bunu +8 falan düşünün.
*Shell dag defance helmet
*++ chitin bow ama atağı 110 pfff
*uniq belt bütün statlara +30 veriyor (+30 dex,str,mp vs)
*+9 shel set

Olay ben moradonda gezerken gerçekleşti. Ben bundan habersiz adamın tezgahına geldim. Helmeti gördüm dudağım uçukladı. 400.000.000 coins yazıyordu. evet aynen rakam buydu. Aklıma hiç böyle bir şey gelmedi tabi ki. Hemen inn hostese koştum ve para aldım ve helmeti çektim. O sırada moradonda olan yubere helmeti gösterdim. O herkesin gördüğü meşhur SS de odur. Ben helmeti aldıktan sonra aynı tezgahta dediğim itemler konuldu. Onların hepsini de iso çekti. O zaman anladım ki bu itemler legit değildi. Zaten bu olaydan 10 dakika sonra Gm sarı yazıyla legit olmayan, oyuna ait olmayan eşyaların oyunda olduğunu bunları hemen delete etmemiz gerektiğini yoksa banlanacağımızı söyleyen bir uyarıda bulundu. Bende yuber ile konuyu istişare ettikten sonra (gm de beni pmleyip konuyu sordu) helmeti delete ettim. Açıkçası kafama takmak bile nasip olmadı. Olayın sonunda ben 400 milyon kaybetmiştim. adam ise kayıplara karışmıştı. O olaydan sonra bana 100 lerce pm, 100 lerce soru geldi. Hatta çoğu benim hacker ya da Gm olduğumu düşündüler. Halbuki beno helmeti kullanma fırsatı bile bulamadım. Hatta para kaybettim. Olay bundan ibarettir ve ayrıca o olay gerçekleşeli neredeyse 3 aydan fazla olmuştur.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki oturdum bu konu için uzun uzun bu kadar yazı yazdım ve hepsi yalandı... Anlaştık?... Kimseye yalan borcum yok.

Bir uganda ansiklopedisi Cilt no 27 sayfa no 18 der ki:

Absolutness:Decreases all damages received by 10%

NOKTA...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

valla bilemeyeceğim senin 600 vurma nedenini ancak yazıda gmin eşyayı silmez isem banlanacağım konusunda yazı geçtiğini hatta bana pm atıp bizzat kendisi uyardığı konusu da geçer iken "yok kardeş ben inanmıyorum sen onu kullandın" demen gayet ilginç. ben onu kullanmış olsam kullandım derdim, niye saklayayım ki. para verip satın almışım, zaten kullanmak için almıştım.
bu arada benim defancem 965... dd olmasa bile az vurman için gayet açık bir neden olsa gerek bunu birde abso ile birleştirirsen. Lvlin itemin nedir bilmiyorum. Ama bana ortalama lvl 60 rogueler 500-600 vuruyorlar zaten (ddsiz)[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde unuttuğum başka bir nokta da,ben shell ile gezerim, herkes gibi dd kafamda dolaşmam. (Bu herkesin dd takması meselesine de tamamen karşıyım bu da ayrı bir konu. CZ'deki tek rakibimiz asasinler değil) Ama inventoryimde 1 adet bile boş yer yok. Karşıdan gelen rakibe göre armor değişirim. Bu konuda gayet hızlıyım. Yani sen beni ddsiz gördüğün sırada ben helmeti değişmiş olabilirim ki öyle de olmuştur. AÇıklaması budur. Yani son olarak o helmeti kafama nasıl durduğuna bakmak için bile takmadım :D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

Dedim. Ben 400 milyon harcadım benim kaybım ne olacak dedim. O ise bana üzerinde illegal bir item bulunuyor onu hemen silmen gerekiyor, o sizin kaybınız beni ilgilendirmez dedi. Ayrıca başka chara aktarıp 999999999 yazıp satacak kadar çakal ve acımzasız bir oyuncu olmadım hiç bir zaman. Sonuçta ben o itemin illegal olmadığını düşünerek tamamen saflığıma gelerek aldım. Ben onu başkasına satsam o kişi de bu durumdan zarar görebilirdi. Ki bunun dışında o item bende olduğuna göre ve satan n00b acc olsa bile satanın ben olduğum ortaya çıkabilirdi. Sonuçta denileni yaptım ve çöp penceresine o helmeti attım. Zaten diğer itemlerde diğer Gm'in gelmesiyle küçük bir ayarla silindi. Beni uyaran Gm sanırım acc ye girip item silmeyi bilmiyordu, o yüzden benim delete etmemi istedi.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

NOT: Hala adımı bilic yazıyorsun tolga adım bilinç BİLİNÇ b i l i n ç B İ L İ N Ç

bilinçli olmak
bilinçlendirmek
bilinçli toplum
bilinçaltı
bilinçsiz insan.... gibi

Kapiş? Understand?

Ok thx bye...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakma uyku sersemiyim ondandır :'( bilinç bilinç ...
ya birde sizin clanın alt clanı olabilirmiyiz.. bizim clan +55 ama sadece np eksik :'( pelerin olmayıncada millet bize değil alt clanlara gidip +45 lerle takılıyor...
pelerin o kadar da önemli değil tabi.
ne charlar gördüm üstünde pelerin vardı , ne pelerinler gürdüm içinde char yoktu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Alt klanımız var. Lakin alt klan için kurallarımız bildiğin alt klan kurallarından değil.
1.60 üstü olmak mecburi
2.NP si en az 20-30k civarı olan kişiler
3.Aktif olmayan ama klan içinde sevilen arkadaşlarımızı klandan atmamak için bulundurduğumuz bir bölge.
4.Alt klan lvl atlatmak üst klana adam yetiştirmek için açtığımız bir klan değil.
5.Bir türk klanını alt klan olarak kabul etmeleri imkansız. (Bu maddeyi şiddetle destekliyorum)

NOT: Başka bir şey söyleyeceksen pm kullanmanı tavsiye ederim. Çünkü konu başlığın dışına taştı.[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SlmTurkmusun, 30 Ekim 2005 05:53 tarihinde demiş ki:
Dorudur beLki Dediğin ama Ben F9 a da 650-700 vuruyom =) iLginc bişi oLduguna iddia ya girerim =)

Yavaşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş......................
F9'a 650-700 vuruyosun öle mi ?
Eğer o adamda malice ve parasit yok ken sen o dmg i ver ben kellemi keserim yaf.. Ne dediğinin farkındamısın 2000 defans'ı olan adama sen sittin sene 650 yi bırak 550 felan zor vurursun...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Clan : w00tabulos
Nation: El Morad
Job: Blade Master
Baş düşman : Nychris

[Bu mesaj VW__ tarafından 30 Ekim 2005 07:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yani ....
Ya abicim kesinlikle imkansız bişey bu ya ..... F9devil'in üzerindeki itemleri çok iyi biliyorum... Nerden biliyosun derseniz itemlerini gördüm o adamın.... Giysilerinden takılarına kadar herşeyi 4x4 lük... herifte 2k defans var... Adam kalkmış dio ki ben F9devil a spike la 650-700 vururum.. Kesinlikle vuramaz isterse bütün scrollarını bassın (attack - dex scroll) gene vuramaz...(Malice olmadığı sürece tabi) :)[signature][hline]Nick: Synergenx
Clan: w00tabulos

[Bu mesaj VW__ tarafından 30 Ekim 2005 07:33 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj VW__ tarafından 30 Ekim 2005 07:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tolga8889, 30 Ekim 2005 07:40 tarihinde demiş ki:
KARDEŞ..
1. moradslayer asisian vorior değil
2. 66 değil 62 lvl ( kosp var )
3. f9devil 80 değil 70 lvl
4. sen bu oyunu oynama

5. farkındaysan moradslayer clan ismi.. Ne warrior nede asasin ismi deil... Adamın nicki informer.. bilmiyorum yazıları nerenle okuyosun... Gözlük tak bence daha ii okursun yazıları yada büyüteç al...[signature][hline]Nick: Synergenx
Clan: w00tabulos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...