Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paralı uyelik..

DeLi_WeLi

Öne çıkan mesajlar

bu sorunun cevabını edinmek için arama yaptın mı? oyunun sitesine gidip koca koca fontlarla premium die yazılmış yeri okudun ve hiç bir şey anlamadın ondan mı soruyorsun? oyunda power up store denen yere kazayla da olsa girip bakmadın mı?

gold premium = +%30 xp - öldüğünde %5 değil %2,5 xp gider
silver premium +%20 xp - öldüğünde %5 değil %2,5 xp gider
light premium = +% (10 ya da 15 ya da 20 emin değilim) - öldüğünde %5 yerine %2,5 xp gider

(Alıntıdır)
[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Kasım 2005 03:23 tarihinde demiş ki:
üzyelik faydalaru

Gelişen ve Avrupa seviyesinde Türkçemiz. Eee Avrupa Birliği yakın tabi...

zuahahhahahaha koptum kop kop kop :D:D:D:D:D[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord
Np :30k (güncelleyecem)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Kasım 2005 03:23 tarihinde demiş ki:
üzyelik faydalaru

Gelişen ve Avrupa seviyesinde Türkçemiz. Eee Avrupa Birliği yakın tabi...

bence yanlis yönde yapilan bir ironi .. amerika'da yasayan insanlarin %40'inin ingilizce bilmemesi , %70'inin birakin istanbul'u Paris'in nerede oldugunu bilmeyecek kadar cahil olmasini gözönüne alirsak , istisna babinda degerlendirebiliriz. O kadarda hafife almamak lazim bu milleti ...[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Benim sıkıntım bu değil dostum. Cahil bir milletiz bu apaçık ortada, bunun için gerekli olan eğitim falan gibi geyiklere girmeyeceğim. Çünkü olay sadece eğitim değil, uzunca bir konu. esas derdim bunların dışında cahillik konusunda bir kişiyi uyardığında sana küfür ve ters bir şekilde geri dönmesi.

-Kardeşim bak şu yanlış, ingilizcesi bak bu böyle yazarsan daha iyi olur
-Sana ne çiçek böcek gavurun dilini ben napayım çiçek böceğin çiçek böcek ettiği

gibisinden dialoglar beni nefret ettiren.

Yani rahatsızlık duyduğum nokta şu net olarak: Cahilim ve bundan hiç rahatsız olmam gurur bile duyarım, çaba falan göstermem bunu aşmak için[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Devil_May_Cry, 02 Kasım 2005 03:24 tarihinde demiş ki:
bu sorunun cevabını edinmek için arama yaptın mı? oyunun sitesine gidip koca koca fontlarla premium die yazılmış yeri okudun ve hiç bir şey anlamadın ondan mı soruyorsun? oyunda power up store denen yere kazayla da olsa girip bakmadın mı?

gold premium = +%30 xp - öldüğünde %5 değil %2,5 xp gider
silver premium +%20 xp - öldüğünde %5 değil %2,5 xp gider
light premium = +% (10 ya da 15 ya da 20 emin değilim) - öldüğünde %5 yerine %2,5 xp gider

(Alıntıdır)

ewet abi yazmısıın haklısın orda war a.q sitesi beide acılsa bazen acılıyo offf a.q offf
Sosyal ağlarda paylaş

Bende onu dile getirmeye calisiyorum . Senin fikirlerine de saygi duyuyorum ve umarim yazacaklarimi da ukalalik olarak algilamazsin. Ifade stilinden de o olmayacagini düsünüyorum.

universite doneminde 6 sene tur operatoru olarak calistigim icin hmen hemen her ülkeden milyona yakin belki de fazla insanla birebir diyaloga girdigimden sunu söylemek cok kolay. Avrupa insani inan hemen her konuda bu toplumdaki insandan daha cahil. Iskandinavya ülkelerini bir kenara ayirdigimiz sürece bu söylem her zaman dogrulanir. Türkiye'nin tek problemi modernlesme sürecini halkin hazmedememesi. Izmir'liyim annem Cesme'nin yerlisi. 1990'larin basinda esek ile gezen tipler simdi BMW ile geziyorlar. Günlük sohbetleri ile Paris'ten getirttigim parfum , vs. vs tribine dondu. Ama 2000'lerin basinda hepsinin yasam süreci ve bakis acisi daha toparlandi hazmettiler. Eskiden akrabalarim ile sohbet etmek iskence iken simdi cekilir hale geldi.

Gelmek istedigim nokta. Evet haklisin , asagida bir topic var hikaye yazmis Bael , bu oyun FRP tabanli bir oyun ve cocuk hayalgücünü cok güzel kullanarak yazmis. Hadi cicek böcekciyi gecelim . Bu oyunu bilerek severek , Role Playing mantigini hazmetmis kac kisi oyle yada böyle bir tepki gösterdi. Bir bak ve gör.

Ha adam girmis netcafeden ismini duymus naytonlayn demis oynayayim bende. Cafeci ne ister ? 8-10 saat kalkmayan sabir müsteri hele birde arada cay kahve satti mi tadindan yemez ? eee o yüzden de o bu tipler dolusmaya baslar , kulaktan dolma bilgiler ile bu oyunun " aga , kanka , iwi " jargonu olustu.Bunu da kabullenmek dogru.

Ama yine de bu topluma bu kadar sert yüklenmeden once , esdegerlerini iyi degerlendirmek gerek. Aksi halde bu sadece asagilik kompleksi olarak degerlendirilir.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğin metodu kullandım buna emin ol. Kimseyi dışlamadım lvl 1 adama cevap verdim ben bu oyunda. Beni bilen bilir çok geniş bir çevrem vardır. Hiç adaletsizlik yapmadım. Bir çok insan sayemde hak ettiği ölçüde lvlini kasmıştır. Ama noldu istedikleri cevapları vermedim onlara istediği her şeyi vermediğim için, bir şeyler öğretmeye çalıştığım için ana bacı kalmadı. Ben de bu ironik modeli benimsedim artık. Beni böyle kabul et. Bu methodla mutluyum ben. Artık sert ve kabayım, neden dersen. Karşımdan gördüğüm bu. Ne görürsem onu geri veriyorum. Biraz kalite istiyorum hayattan, bulamadıkça şişiyorum, sinirleniyorum. Bu bir oyun da olsa, ya da başka bir şey de...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.

[Bu mesaj bilinc tarafından 02 Kasım 2005 03:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Kasım 2005 03:49 tarihinde demiş ki:
Dediğin metodu kullandım buna emin ol. Kimseyi dışlamadım lvl 1 adama cevap verdim ben bu oyunda. Beni bilen bilir çok geniş bir çevrem vardır. Hiç adaletsizlik yapmadım. Bir çok insan sayemde hak ettiği ölçüde lvlini kasmıştır. Ama noldu istedikleri cevapları vermedim onlara istediği her şeyi vermediğim için, bir şeyler öğretmeye çalıştığım için ana bacı kalmadı. Ben de bu ironik modeli benimsedim artık. Beni böyle kabul et. Bu methodla mutluyum ben. Artık sert ve kabayım, neden dersen. Karşımdan gördüğüm bu. Ne görürsem onu geri veriyorum. Biraz kalite istiyorum hayattan, bulamadıkça şişiyorum, sinirleniyorum. Bu bir oyun da olsa, ya da başka bir şey de...

burada ki söylemlerim pek oyun üzerinde degildi ama sen o yöne egilmendirmissin . Peki .. Kime nasil davranacagin tamami ile sana kalmis bir durum susar saygi duyarim .. Ama bence birde en büyük tepki , tepkisizliktir diye düsünsen ?

söyle bak ; ev telefonunu zirt pirt arayan sapik ne ister ? ya olumlu yada olumsuz tepki vermeni ? sen küfür ettikce üstüne gelir , yada sen mantikli yaklastikca geyige sarar , Ama telefon caldiginda telefonu acip konsolun üzerine birakir 3-4 dk sonra gelirsen karsi tarafin telefonu kapatmis oldugunu görürsün. 1,2,3 bunalir ve vazgecer.

Hayati fazla ciddiye almamak lazim aksi halde elinde oyuncak yapar insani.

Neyse ben yatar ; size iyi geceler ...

Bilinc seni kisi olarak tanimam ama bu topicteki yaklasimin en azindan seviyeli ve hirsini koruyarak yaklasmani cok takdir ettim. Basarilar ...[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...